موج
کدخبر : ۳۶۵۸۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365818

شهرام حبیب زاده خبر داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته 17 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده اند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، شهرام حبیب زاده ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدماتی بهداشتی و درمانی استان در جلسه ستاد مبارزه با کرونا در استان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته 17 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری و 1 بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.

وی افزود: طی این مدت 13 بیمار با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های استان مرخص و 1 بیمار کرونایی طی این مدت در مراکز درمانی استان فوت کرده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل تصریح کرد: از 17 بیمار جدید، 14 بیمار در اردبیل، 1 بیمار در پارس آباد، 1 بیمار در مشگین شهر و ۱ بیمار در خلخال بستری شده اند.

حبیب زاده افزود: در حال حاضر 157 بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های استان اردبیل بستری هستند که ۴6 بیمار بدحال مبتلا به کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان می‌باشند.

وی گفت: براساس‌ آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرهای اردبیل، پارس آباد، مشگین‌شهر و خلخال در وضعیت زرد و شهرهای بیله سوار، سرعین، نمین، نیر، گرمی، کوثر و اصلاندوز در وضعیت آبی قرار دارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها