موج
کدخبر : ۳۶۵۸۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365815

خانه هلال و رسانه یزد با حضور حسن فراهانی، مسئول هماهنگی خانه‌های هلال جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، مجید جوادیان زاده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد، محسن حرازی زاده یزدی مدیر عامل جمعیت هلال احمر یزد و معاون عمرانی فرماندار یزد افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج یزد، محسن حرازی زاده یزدی در این مراسم گفت: خانه های هلال برای اینکه هلال احمر خدمات خود را بهتر و بیشتر ارائه دهد با رسالت خاص خود افتتاح می شوند.

وی با تشکر از فرمانداری یزد برای حمایت از تشکیل خانه های هلال گفت: خانه هلال و رسانه یزد برای ارائه خدمات هلال احمر امروز افتتاح می شود.

مجید جوادیان زاده مدیر کل فرهنگ و ارشاد یزد گفت: رسانه وارد مرحله تحول و تکامل شده و ماهیت رسانه تغییر کرده است به طوری که در جوامع مختلف رسانه نقش آفرین است و خبرنگاران جزو طبقات مهم جوامع امروز هستند.

وی با تاکید بر اینکه ابعاد توسعه با رسانه تحقق پیدا می کند، گفت: رسانه یک فرصت و امکان مناسب برای توسعه است و خبرنگاران نقش آفرینان توسعه همه جانبه هستند.

جوادیان زاده به ارتقای سرمایه اجتماعی توسط هلال احمر اشاره کرد و گفت: هلال احمر اعتماد و هم دوشی اجتماعی را می تواند تقویت کند.

فراهانی گفت:خانه هلال تشکیلات داوطلب محور با امداد و نجات و آموزش همگانی در برابر بلایا با هدف رسیدن به جامعه تاب آور هستند.

مسئول هماهنگی خانه‌های هلال جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، افزود: تمام خدمات هلال احمر در بعد محدودتر ارائه می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها