موج
کدخبر : ۳۶۵۶۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365645

شهردار اصفهان:

شهردار اصفهان بیان داشت: مجمع خیرین سلامت برای تسریع در ساخت مرکز توانبخشی بیماران نوروپاتی همت کند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، قدرت اله نوروزی در مراسم عملیات اجرایی احداث اولین مرکز جامع توانبخشی بیماران ای ال اس و نوروپاتی در سپاهان شهر اصفهان گفت: زمین این مرکز به متراژ 500 متر از سوی شهرداری اصفهان و طبق مصوبه شورای اسلامی شهر اصفهان به جمعیت حمایت از بیماران ای ال اس و نوروپاتی اصفهان واگذار شده تا مرکزی در سه طبقه با بخش های توانبخشی، فیزیوتراپی و درمان های ویژه این نوع بیماران ساخته شود. 

وی افزود: اعتبار مورد نیاز برای ساخت این مرکز در مجموع 10 میلیارد تومان پیش بینی شده است که 5 میلیارد تومان صرف ساخت و 5 میلیارد تومان برای تجهیز مرکز هزینه خواهد شد.

قدرت اله نوروزی در این مراسم با اشاره به اینکه مرحوم قربانی که مدیرعامل جمعیت حمایت از بیماران ای ال اس و نوروپاتی اصفهان و از موسسان این جمعیت بود، تا آخرین روزها در حال تلاش برای این بیماران بود، اظهار کرد: به خاطر تلاش ها و مأیوس نشدن های مرحوم قربانی، باید اراده کرد تا با همت مجمع خیرین سلامت ، این مرکز راه اندازی شود.

وی افزود: پروژه های بزرگ عمرانی همچون مترو، حلقه حفاظتی و سالن اجلاس سران در شهر اصفهان در حال ساخت است که این پروژه هم به عنوان بخشی از جریان عمران در شهر به شمار می رود.

شهردار اصفهان تصریح کرد: باید با احساس مسئولیت جدی نسبت به ساخت این مرکز، همت و تسریع شود.

مرکز توانبخشی ای ال اس

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها