موج
کدخبر : ۳۶۵۵۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365520

سردار معروفی؛

سردار معروفی، فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در مراسم افتتاح تیپ مالک اشتر گفت : انقلاب اسلامی ایران امتداد حرکت عاشوراست و مردم ایران اسلامی با تاسی از فرهنگ عاشورا پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و خواهند بود .

به گزارش خبرگزاری موج کرمان، سردار حسین معروفی، فرمانده سپاه ثاراله استان کرمان، در مراسم یادواره سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی و افتتاح تیپ مالک اشتر لشکر پیشکسوتان سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی در محل این تیپ در جیرفت ضمن گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد : انقلاب اسلامی ایران امتداد حرکت عاشوراست و مردم ایران اسلامی با تاسی از فرهنگ عاشورا پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و خواهند بود .

وی در ادامه خاطر نشان کرد : عده‌ای خواستند دین را نا کارآمد جلوه بدهند ولی امام عزیز ما گفت «جهموری اسلامی، نه یک کلمه بیشتر نه یک کلمه کمتر» و این آرمان امام بود.

فرمانده سپاه ثاراله با بیان فراز و نشیب های پیش روی انقلاب اسلامی در طول این چهل و دو سال خاطر نشان کرد: ما فتنه ۸۸ را فراموش نمی‌کنیم که بدخواهان علیه این نظام فتنه کردند ولی مردم با حرکت انقلابی خود در 9 دی بساط فتنه را برچیدند.

وی ادامه به رویش های انقلابی بالاخص در بین قشر نوجوان و جوان پس از شهادت سردار سلیمانی اشاره و گفت : دشمن با شهادت حاج‌قاسم گمان می کرد که حرکت های انقلابی و جهادی را متوقف خواهد کرد ؛ اما امروز هشتاد میلیون نفر حاج‌قاسم می‌شوند و بیست و پنج میلیون نفر زیر تابوت حاج‌قاسم می‌ایستند و این تحلیل غلط دشمن بود.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان بااشاره به وحدت تمام ایران حول محور انقلاب و ولایت عنوان کرد : ۴۲ سال، یک ملت مجاهدت کرد نه یک قوم، نه یک مذهب و همه مذاهب و اقوام و جریان‌های سیاسی در تشکیل انقلاب نقش داشتند و نهم دی و روزهای تاریخی دیگر را همین مردم خلق کردند و ما از شیعه و سنی و مذاهب دیگر برای انقلاب شهید داریم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها