موج
کدخبر : ۳۶۵۴۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365463

عزت اله ضربی:

سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: تاکنون به ۲۹۱ نفر حادثه دیده در طرح زمستانه در استان امدادرسانی شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، عزت اله ضربی ، سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: در طرح زمستانه که از ۲۰ آذرماه شروع شده است به ۱۶۸ نفر در برف و کولاک، ۱۰۵ نفر در حوادث جاده ای، ۸ نفر در ریزش آوار، ۶ نفر در حوادث کوهستان، ۲ نفر در حوادث خدمات حضوری، یک نفر در حوادث شهری و یک نفر در حوادث صنعتی و کارگاهی امدادرسانی شده است.

وی با بیان اینکه برای ۷۱ فقره حادثه در این طرح امدادرسانی هلا ل احمر شده است، ادامه داد: ۳۴ فقره حوادث جاده ای، ۲۶ فقره برف و کولاک، ۳ فقره ریزش آوار، ۲ فقره حوادث کوهستان، ۲ فقره حوادث خدمات حضوری، یک فقره آتش سوزی جنگل و مرتع، یک فقره زلزله، یک فقره حوادث شهری و یک فقره حوادث صنعتی و کارگاهی این حوادث را تشکیل می دهند.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه این حوادث ۸۱ نفر مصدوم داشته است، ادامه داد: ۱۵ نفر از مصدومین توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل به مراکز درمانی انتقال داده شده و ۴ نفر هم به صورت سرپایی درمان شده اند.

ضربی با بیان اینکه در این مدت ۷۴ تیم عملیاتی برای امدادرسانی به حادثه دیدگان اعزام شده اند، تصریح کرد: ۲۵۳ نفر/ روز نیروی عملیاتی با به کارگیری ۹۹ دستگاه/ روز خودرو به حادثه دیدگان امدادرسانی کرده و در این مدت ۳۴ نفر را هم در حوادث برف و کولاک اسکان اضطراری داده اند.

وی افزود: طرح امداد و نجات زمستانی جمعیت هلال احمر استان اردبیل با ۶ هزار و ۶ نفر/ روز در حال اجرا است و ۱۲ پایگاه ثابت و ۲ پایگاه موقت در محورهای مواصلاتی استان در این طرح فعال بوده و به هموطنان خدمات ارائه می کنند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها