موج
کدخبر : ۳۶۵۲۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365272

جهت رفاه حال همراه بیماران صورت گرفت؛

یک خانواده نیک اندیش جهت رفاه حال مردم غیر بومی که به بیمارستان سیدالشهدا سمیرم مراجعه می‌کنند یک باب "همراه سرا" 9 تخت خوابه در بیمارستان سمیرم احداث کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، انجام کار خیر و خدمتگزاری به افراد جامعه و گره گشایی از کار مردم، حد و مرزی ندارد، از دیرباز در فرهنگ غنی کشورمان، جوامع بشری و اسلام تاکید ویژه‌ای به انجام کار خیر شده است این امر تاثیرات فروانی در عرصه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، معنوی و غیره دارد و برخلاف برخی سنت‌ها که به مرور زمان به فراموشی سپرده شدند خوشبختانه انجام کار خداپسندانه و عام المنفعه در فرهنگ ایرانیان به مرور زمان کمرنگ نشده است.

خانواده محترم شادروانان حاج علی محمد و محمد هاشم ارجمندی جهت رفاه حال مردم عزیزی که به بیمارستان سیدالشهدا سمیرم مراجعه می‌کنند و غیر بومی هستند یک باب "همراه سرا" 9 تخت خوابه مجهز به تمام امکانات در محوطه بیمارستان سمیرم احداث کردند.

به گزارش موج؛ احداث این "همراه سرا" از سال 98 شروع شده و شهریور ماه سال جاری با هزینه‌ای بالغ بر 700 میلیون تومان شامل 600 میلیون تومان هزینه ساخت و 100 میلیون تومان هزینه تجهیز امکانات داخل ساختمان به اتمام رسیده است، این "همراه سرا" با زیربنای 200 متر مربع یک ساختمان شامل دو سوئیت با تمام امکانات می‌باشد.

همراه سرا (2)

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها