موج
کدخبر : ۳۶۵۱۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365189

سردار حسین معروفی خبر داد :

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت : ۷۰ درصد کاهش جمعیت بیمار و ۸۰ درصد کاهش جانباختگان با اجرای طرح شهید سلیمانی داشتیم.

 به گزارش خبرگزاری موج کرمان، سردارحسین معروفی، فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در جلسه بررسی نحوه اجرای طرح شهید سلیمانی در استان کرمان گفت: دنبال گزارش‌دهی نیستیم و زمانی موفقیت طرح شهید سلیمانی را اعلام خواهیم کرد که تعداد فوتی‌ها و بستری‌های ما به صفر برسد.

معروفی با تشریح همکاری مردم و بسیجیان در این طرح افزود : اکنون 59 کارگاه تولید ماسک در سطح استان فعال هستند و کمک‌های مومنانه از هفته بسیج تاکنون با مدیریت در مناطق قرمز به لحاظ کرونایی و خانه به خانه و مسجد محور توزیع شده است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: در مقابله با کرونا نباید عادی انگاری شود و قرنطینه و اصناف را به علت نقش مستقیم بر اقتصاد و معیشت خانوار نباید تعطیل کرد و بلکه باید بیماری را مدیریت کنیم.

سردار معروفی ادامه داد : 273 پایگاه فعال در سطح استان داریم که حدود 8508 بسیجی در آن فعال هستند که حدود 28 هزار و 502 بیمار کرونایی در این طرح شناسایی شد و 44 هزار و 553 خانوار مورد حمایت قرار گفتند ضمن آنکه در این طرح بیش از 46 هزار سبد معیشتی توزیع و 212 میلیارد ریال کمک نقدی شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها