موج
کدخبر : ۳۶۵۱۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365129

همزمان با هفتمین روز از ایام دهه مبارک فجر لطفعلی زیادی بخشدار پیشین انگوت از سوی استاندار اردبیل به عنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر بهنام جو ، استاندار اردبیل در آیین معارفه سرپرست فرمانداری انگوت گفت: یکی از برکات انقلاب اسلامی رسیدگی به مناطق کمتر توسعه یافته است که از امروز شهرستان تازه تاسیس انگوت از مزایای شهرستانی بهره مند می شود.

وی با بیان اینکه از زمانی که اردبیل استان شده ، توجه به مناطق کم برخوردار افزایش یافته است افزود: در حال حاضر تمام محورهای اصلی استان پروژه راه سازی فعال است و در حال حاضر این استان بیش از ۱۸۰ کیلومتر بزرگ راه دارد و بیش از۴۰۰ کیلومتر نیز در حال احداث است.

استاندار اردبیل ادامه داد:به جز سد یامچی، چندین سد از قبیل سد تاره کند، سد عمارت، سد سبلان، سد گیوی، سدخدا آفرین و ده ها سد معیشتی در استان اردبیل ایجاد شده که همه آنها از برکات انقلاب اسلامی و نعمات برق و گاز و راه نیز جز همین مسایل هستند.

بهنام جو با بیان اینکه با واگذاری اراضی پایاب خدا آفرین یک مغان و کشت صنعت دیگر ایجاد می شود گفت: در گذشته در شهرستان گرمی هیچ گونه صنعت وجود نداشت اما در حال حاضر از برکت وجود نظام جمهوری اسلامی و سرمایه گذاری بخش خصوصی به قطب تولید شیرآلات تبدیل شده است.

وی ادامه داد: نظام برای شکوفایی و توسعه و پیشرفت زحمت کشیده و باید شتاب پیشرفت پروژه ها با مدیریت مطلوب بیشتر باشد تا مردم طعم و حلاوت این خدمات را بیشتر احساس کنند.

استاندار اردبیل ادامه داد: اگر مشکلات اقتصادی مردم بخاطر تحریم های ظالمانه و شیوع ویروس کرونا بیشتر شده است باید پیگیری، کار و انجام مدیریت های جهادی نیز بیشتر شود تا بتوانیم از این بحران عبور کنیم.

بهنام جو از فرماندار جدید شهرستان انگوت خواست که برنامه توسعه فرهنگی، اقتصادی و عمرانی شهرستان را با چشم انداز ۴ ساله بعد از کار کارشناسی تدوین و نیازمندی های شهرستان را شناسایی کرده و در اختیار مجموعه استانداری قرار دهد.

وی با تاکید بر اینکه باید از توانمندی همه ظرفیت های نیروی انسانی و منابع موجود استفاده شود گفت:باید با روابط عمومی دارای تخصص و استفاده از ظرفیت ادارات کل، نماینده مردم در مجلس و بهره مندی از مدیریت خوب فرق بین بخش و شهرستان برای مردم ملموس باشد.

استاندار اردبیل عمل به برنامه های شورای فرهنگ عمومی را متذکر شد و گفت: برای شناسایی آسیب های اجتماعی و پیشگیری از این آسیب ها باید برنامه فرهنگی و طرح های قابل استفاده ارایه شود.

بهنام جو راه اندازی هرچه سریعتر ناحیه صنعتی را خواستار شد و اظهار کرد:در بخش صنعت و اقتصاد باید نیروهای بومی با سرمایه گذاری دلسوزانه همانند شهرستان گرمی این منطقه را نیز به قطب صنعتی تبدیل کنند.

وی افزود : در رابطه با استقرار نماینده ادارات کل باید از هر اداره یک نفر با اخلاق پسندیده به عنوان پیگیر مسایل معرفی شود تا مردم کمتر برای حل مشکلات خود به سایر شهرستان ها رفت و امد داشته باشند تا زمانی که چارت های اداری مشخص شود.

استاندار اردبیل از آب رسانی به روستاهای انگوت خبر داد و گفت: با احداث تصفیه خانه و خط انتقال به روستاها تا دو سال آینده این شهرستان از نعمت آب بسیار سالم و با امنیت بیشتر برخوردار می شود.

بهنام جو در رابطه با رعایت پروتکل های بهداشتی در شهرستان انگوت نیز گفت: در حال حاضر این شهرستان وضعیت خوبی دارد و در ادامه نیز باید با رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک و مواد ضدعفونی بحث کرونا را جدی بگیرند و تا حد ممکن دوره همی های خانوادگی و برگزاری مراسم عروسی و ترحیم را بخاطر حفظ جان عزیزان خود کاهش دهند.

در ادامه ساختان شهرداری انگوت، یادمان شهدای گمنام و مدرسه روستای مهدیلو افتتاح شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها