موج
کدخبر : ۳۶۵۱۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365102

مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام:

مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام با اشاره به اینکه 382 مکان های درمانی طرف قرارداد این سازمان هستند، گفت: این تعداد شامل ۲۸ پزشک عمومی، ۶۲ پزشک متخصص، ۱۹ پزشک فوق تخصص، ۲۵ دندانپزشک متخصص، ۷۵ داروخانه، ۱۸ رادیولوژی، ۱۹ سنوگرافی، ۲۳ فیزیوتراپی، ۴ سی تی اسکن، ۲ ام آر ای، ۴۹ آزمایشگاه، ۴۵ درمانگاه و ۱۳ بیمارستان است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام ، علیرضا رمضانی در نشست خبری با رسانه های استان که در بستر فضای مجازی برگزار شد، افزود: در حال حاضر ۲۲ پزشک عمومی، ۹ دندانپزشک، ۹ پزشک متخصص، ۶ داروساز، یک نفر پزشک آزمایشگاهی، ۳ ماما و ۲۴ پرستار در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی مشغول ارائه خدمت به بیمه شدگان  هستند.

وی با با بیان اینکه هم اکنون ۷۰ درصد هزینه های درمان سرپایی و ۹۰  درصد هزینه های بستری تحت پوشش بیمه هاست و هزینه درمان بیمارن خاص، سرطانی و صعب العلاج به صورت رایگان انجام می شود، اظهار داشت: روزانه حدود هزار و ۸۰۰ بیمار به سه مرکز ملکی سازمان تایمن اجتماعی استان شامل دی کیلینیک میلاد، درمانگاه شماره ۲ و درمانگاه شهرستان دهلران جهت ارائه خدمات مراجعه می کنند.

مدیر درمان تامین اجتماعی ایلام تصریح کرد: در حال حاضر تمام جراحی هایی که در بیمارستان امام خمینی شهر ایلام انجام می شود در بیمارستان شهدای زاگرس بر حسب تشخیص پزشک صورت می گیرد و تلاش می شود بخش ccu به طور دائم در این مکان درمانی فعال شود.

رمضانی با بیان اینکه چاپ و عرضه دفترچه جدید تامین اجتماعی از اول اسفندماه جاری متوقف و ارائه خدمات درمانی با کارت ملی انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: امسال بیش از ۱۹۶ هزار نسخه الکترونیکی در استان صادر شده است و در راستای اجرای این طرح ملی، هم اکنون ۹۸ درصد مطب های طرف قرارداد سازمان به زیر ساخت های مورد نیاز مجهز هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها