موج
کدخبر : ۳۶۴۸۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364833

سرپرست اداره‌کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری قم از عدم تمدید مهلت تخفیف عوارض دهه فجر خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، محمد وحیدنیا با اشاره به مصوبه شورای اسلامی شهر قم برای تخفیف دهه فجر امسال اظهار داشت: آخرین فرصت استفاده از شهروندان برای تخفیف‌های ۲۰ درصدی عوارض شهرداری هفته آینده و تا ۲۲ بهمن ماه است.

سرپرست اداره‌کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری قم با اشاره به اینکه شهروندان تا پایان ساعت اداری سه شنبه ۲۱ بهمن برای مراجعه و استفاده از تخفیف‌ها مهلت دارند، افزود: خواهش ما از شهروندان این است که در فرصتی که باقی مانده، پس از مراجعه به سایت قمیار و ثبت درخواست خود نسبت به پرداخت عوارض اقدام کنند.

وحیدنیا ادامه داد: فقط کسانی که تا پیش از ۲۲ بهمن این کار را انجام دهند، می‌توانند از تخفیف های ۲۰ درصدی استفاده کنند.

وی گفت: در واقع این آخرین فرصتی است که برای این کار در نظر گرفته شده و مصوبه‌ای مبنی بر تمدید زمان تخفیف عوارض نداریم.

سرپرست اداره‌کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری قم با درخواست از شهروندان برای اینکه مراجعه را به ساعات آخر موکول نکنند، اظهار داشت: با توجه به شرایط خاصی که در موضوع بیماری کرونا وجود دارد، خواهش ما این است که شهروندان در نخستین فرصت مراجعه کرده و این کار را با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی انجام دهند تا برای خودشان و پرسنل شهرداری مخاطره‌ای ایجاد نشود.

به گفته وحیدنیا، بهره‌مندی از تسهیلات دهه فجر طبق مصوبه شورای اسلامی شهر فقط در ارتباط با عدم خلاف و پایان کار است و شامل عوارض صدور پروانه نمی‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها