موج
کدخبر : ۳۶۴۸۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364804

نماینده مجلس خواستار شد:

نماینده مردم شهرستان های سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت با توجه به بیانیه اقوام رییس جمهور، به نیروهای توانمند اهل سنت بیشترتوجه نماید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، محسن فتحی پیش از ظهر امروز پنجشنبه در یازدهمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه کردستان که با حضور رییس سازمان برنامه و بودجه کشور تشکیل شد، اظهار داشت: با توجه به اینکه لایحه بودجه سال1400 از سوی مجلس شورای اسلامی به دولت بازگردانده شده است انتظار می‌رود ردیف اعتباری به شهر خلاق موسیقی سنندج در این لایحه اختصاص داده شود تا منابعی در اختیار ارگان های ذیربط برای فعالیت در این حوزه قرار داده شود. 

نماینده مردم شهرستان های سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به عودت لایحه بودجه سال 1400 به دولت از سوی مجلس، انتظار می‌رود ردیف بودجه ویژه‌ای به شهر خلاق موسیقی سنندج در این لایحه منظور شود.

وی با بیان اینکه یکی از مشکلات مطرح استان مربوط به آب شرب است که امیدواریم با اقدامات انجام شده شاهد ارتقای کیفیت آب شرب به ویژه در سنندج باشیم اضافه کرد : همچنین مسوولان کشوری وعده دادند تا قبل از پایان دولت دوازدهم بلیط سفر تهران - سنندج با قطار را برای نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی تهیه کنند تا همه شاهد بهره‌برداری از این طرح باشند.

نماینده مردم شهرستان های سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی  گفت: ناحیه منفصل شهری نایسر سنندج با جمعیت بیش از 70 هزار نفر دارای مشکلات متعددی بوده و توسعه و رفع مشکلات آن نیاز به اختصاص بودجه بیشتری برای رفع معضلات و نیازهای این ناحیه است.

وی با بیان اینکه منطقه اقتصادی بانه بزودی افتتاح می‌شود و امیدواریم تا پایان دولت اقدام اساسی هم در خصوص منطقه اقتصادی مریوان هم انجام شود، یادآور شد: رییس جمهور  سال 96 بیانیه اقوام و مذاهب را مطرح کرد و انتظار داریم  بخشی از 10 ماده این قانون را تا پایان دولت اجرا کنند و توجه ویژه ای به نیروی کُرد و اهل سنت  داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها