موج
کدخبر : ۳۶۴۲۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364212

همزمان با آغاز دهه مبارک فجر؛

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نجف آباد از برگزاری محفل قرآنی همزمان با آغاز دهه فجر در جوار آرامگاه شهید حججی در نجف آباد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام رضا صادقی در خصوص اجرای برنامه‌های دهه فجر سال 99 در موقوفات و بقاع متبرکه شهرستان نجف‌آباد اظهار داشت: در اولین برنامه این هفته در کنار یادمان شهدای شهر نجف آباد و در کنار قبر مطهر شهید محسن حججی محفل انس با قرآن با حضور نیروهای انتظامی، سپاه، بسیج و حضور مسئولان شهرستان برگزار شد.

وی در خصوص اجرای برنامه‌های دهه فجر سال 99 در موقوفات و بقاع متبرکه شهرستان نجف‌آباد اظهار داشت: در اولین برنامه این هفته در کنار یادمان شهدای شهر نجف آباد و در کنار قبر مطهر شهید محسن حججی محفل انس با قرآن با حضور نیروهای انتظامی، سپاه، بسیج و حضور مسئولان شهرستان از جمله فرماندار، امام جمعه، دادستان، فرمانده نیروی انتظامی و فرمانده سپاه و دیگر افراد حاضر در این جلسه برگزار شد.

این مقام مسئول با بیان اینکه این محفل قرآنی با همکاری نماینده ولی فقیه در سپاه نجف آباد و اداره اوقاف این شهرستان برپا شده است، ابراز داشت: امشب نیز میزبان خادمان افتخاری و رسمی امامزاده ساره مریم جوزدان هستیم تا از زحمات این افراد قدردانی کنیم.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نجف آباد با بیان اینکه تجلیل از خانواده‌های شهدا و دیدار با آنها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دستور کار است، ادامه داد: تجلیل از هیئت امنا، تجلیل از خادمان و تجلیل از فعالان فرهنگی نیز در دهه فجر امسال مورد توجه است.

وی با اشاره به اینکه شب گذشته در مسجد شهدای شهر نجف آباد مراسم تجلیل از هیئت امنا برگزار شد، افزود: در این جلسه سخنرانی پیرامون اخذ سند برای مساجد شهرستان نیز انجام شد.

حجت الاسلام صادقی با باین اینکه دعای ندبه صبح جمعه هفته گذشته نیز دعای ندبه هیئت رزمندگان نیز در امامزاده شمس الدین علویجه برگزار شد، ادامه داد: این برنامه از شبکه‌های سراسری از جمله شبکه اول سیما، شبکه جام جم و شبکه اصفهان به صورت زنده پخش شددر جوار آرامگاه شهید حججی در نجف آباد برگزار شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نجف آباد گفت: محفل قرآنی آغاز دهه فجر در جوار ارامگاه شهید حججی صبح امروز در نجف آباد برگزار شد.

وی با بیان اینکه این محفل قرآنی با همکاری نماینده ولی فقیه در سپاه نجف آباد و اداره اوقاف این شهرستان برپا شده است، ابراز داشت: امشب نیز میزبان خادمان افتخاری و رسمی امامزاده ساره مریم جوزدان هستیم تا از زحمات این افراد قدردانی کنیم.

این مقام مسئول با بیان اینکه تجلیل از خانواده‌های شهدا و دیدار با آنها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دستور کار است، ادامه داد: تجلیل از هیئت امنا، تجلیل از خادمان و تجلیل از فعالان فرهنگی نیز در دهه فجر امسال مورد توجه است.

حجت الاسلام صادقی با باین اینکه دعای ندبه صبح جمعه هفته گذشته نیز دعای ندبه هیئت رزمندگان نیز در امامزاده شمس الدین علویجه برگزار شد، ادامه داد: این برنامه از شبکه‌های سراسری از جمله شبکه اول سیما، شبکه جام جم و شبکه اصفهان به صورت زنده پخش شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها