موج
کدخبر : ۳۶۳۷۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363774

عباس رضایی:

استاندار اصفهان بیان داشت: حفظ منزلت و تکریم مردم و اعتماد به آنها و امید بخشی به جامعه وظیفه اصلی دست اندرکاران نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، عباس رضایی به مناسبت روز جهانی گمرک در جمع کارکنان گمرکات استان اصفهان با اشاره به شرایط خاص جنگ اقتصادی و تحریم های ظالمانه و ناجوانمردانه آمریکا و غرب بر علیه ایران اذعان داشت: قوانین و مقررات وضع شده در گذشته مربوط به شرایط عادی بوده و می طلبد در شرایط فعلی با انعطاف پذیری بیشتر  و همچنین اصلاح  برخی قوانین و مقررات گره از مشکلات مردم باز کنیم.

وی جایگاه گمرک در اقتصاد را در همه جای دنیا یک اصل پذیرفته شده دانست و تصریح کرد: جهت حل مشکلات  تجارت خارجی کشور؛  گمرک باید در جایگاه واقعی خود قرار گیرد .

مقام عالی دولت در استان اصفهان به مشکلات معیشتی مردم، کارمندان دولت و حقوق بگیران با وجود شیوع ویروس کرونا  اشاره کرد و تاکید کرد:در چنین شرایطی با مشارکت، همدلی، هماهنگی و امید  باید خدمات مناسب را به مردم، صاحبان صنایع و سرمایه گذاران ارائه داد.

رضایی بیان داشت: کاروان علم به شدت و سرعت در راه پیشرفت است و دنیای الکترونیک در حال توسعه است که در این راستا گمرکات کشور طی سالیان اخیر با راه اندازی سامانه ها و ایجاد شفافیت به توفیقات مهمی دست یافته اند.

استاندار اصفهان شغل کارکنان شریف گمرک را جایگاهی ستودنی در اقتصاد و حل وفصل مشکلات مردم دانست و در پایان از زحمات و تلاش های مدیران و کارکنان گمرکات بالاخص کارکنان گمرکات استان اصفهان قدردانی نمود .

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها