موج
کدخبر : ۳۶۳۷۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363760

علی زینی وند :

استاندار کرمان گفت : بانک کشاورزی جنوب باید راهکاری جهت مشکلات پیدا کند و در این شرایط سخت ، کشاورزان را نباید تحت فشار قرار داد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمان، علی زینی وند، استاندار کرمان در نشست مشترک کارگروههای تنظیم بازاروتوسعه صادرات محصولات جنوب ؛ ضمن گرامی داشت ایام الله دهه فجر اظهار داشت : مجوز ورود به ناوگان خارجی را گرفتیم و نیاز به پیگیری جدی دارد و نباید پیگیری امور را صرفا بر عهده استاندار بدانیم.

زینی وند گفت: گزارش کارگروه توسعه صادرات را بصورت دائم می خواهیم .در جنوب باید مدیریت کشت داشته باشیم و الگوی کشت تغییر کند و لیست صادر کنندگان و سوابق آنان را در اختیار ادارات مربوطه قرار دهد .

استاندار کرمان با بیان خسارت شدید کشاورزان جنوبی از سرما و طوفان اظهار داشت: سرمازدگی و طوفان بار گرانی بر دوش کشاورزان جنوب نهاده است و آنان روزگار سختی را می گذرانند.

وی گفت : با سازمان مدیریت بحران و برنامه و بودجه جهت رفع مشکلات کشاورزان جنوب هماهنگی های لازم به عمل آمده است .

استاندار کرمان باتأکید بر همکاری با کشاورزان و خسارت دیدگان گفت : بانک کشاورزی جنوب باید راهکاری جهت مشکلات پیدا کند و در این شرایط سخت ، کشاورزان را نیابد تحت فشار قرار داد و‌ پیگیری های لازم در این زمینه باید در اسرع انجام شود. 

 

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها