موج
کدخبر : ۳۶۳۳۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363304

رییس کل دادگستری استان کردستان خبر داد؛

رییس کل دادگستری استان کردستان از پایش زندانیان استان کردستان در راستای اجرایی کردن طرح کاهش جمعیت کیفری زندان ها و براساس بخشنامه رییس قوه قضائیه خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، حجت الاسلام سیدحسین حسینی صبح امروز دوشنبه در بازدید از زندان قروه اظهار داشت: استفاده از مجازات‌های جایگزین حبس، پابند الکترونیکی و همچنین استفاده از ارفاقات قانونی برای کاهش جمعیت کیفری زندان از برنامه‌های دوره تحول در قوه قضاییه است.

رییس کل دادگستری استان کردستان با بیان اینکه ما مکلف به اجرای سیاست‌ها و دستورالعمل‌های قوه قضاییه هستیم، افزود: بازدید از زندان و دیدار چهره به چهره مسوولین قضایی و همه قضات استان با زندانیان از برنامه‌های ایام الله دهه فجر امسال دستگاه قضایی بوده که هدف از این اقدام رسیدگی به امور زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندان است.

حجت الاسلام حسینی ضمن بازدید از زندان و تشکیل جلسه با موضوع پیگیری مصوبات و میزان اجرای دستورالعمل‌های قوه قضاییه در امور زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندان به مشکلات قضایی زندانیان رسیدگی و از نزدیک با مددجویان گفت و گو کرده و از وضعیت فعلی ومدت حبس آن‌ها مطلع و دستورات لازم را در راستای تسریع حل مشکلات آن‌ها صادر کرد.

رییس کل دادگستری استان کردستان گفت: در راستای اجرای آخرین بخشنامه رییس قوه قضائیه مبنی بر پایش زندانیان و تحقق سیاست‌های حبس زدایی و سازماندهی و بررسی پرونده‌های زندانیان، وضعیت این مددجویان بررسی می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها