موج
کدخبر : ۳۶۳۱۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363148

احمد اسکندری نسب:

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان: مدارس غیر دولتی بازوان توانمند نظام تعلیم و تربیت در کنار مدارس غیر دولتی هستند و از تاسیس مدارس غیر در استان استقبال می کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج کرمان، احمد اسکندری نسب، مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه مشارکت جزئی از نهاد تعلیم و تربیت است گفت: آمادگی پذیرش استفاده از مشارکت مردم در تمامی شهرستان ها و مناطق استان هستیم‌‌‌.

وی بر ارائه خدمات با کیفیت در مدارس غیر دولتی تاکید و خاطر نشان کرد: ارائه خدمات با کیفیت در مدارس غیر دولتی لازمه جذب اعتماد عمومی است.

اسکندری نسب با بیان اینکه مدرسه بهترین مکان برای  تربیت انسان طراز جمهوری اسلامی، کانون اصلی تربیت و شناسایی استعداد های بالقوه دانش آموزان است گفت: هیچ تفاوتی بین مدارس غیر دولتی و دولتی استان نیست.

 مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به تحصیل بیش از ۲۰ درصد دانش آموزان استان در مدارس غیر دولتی بیان کرد: از تاسیس مدارس غیر در استان استقبال می کنیم.

احمد اسکندری با بیان اینکه مدارس غیر دولتی بازوان توانمند نظام تعلیم و تربیت در کنار مدارس غیر دولتی هستند گفت: بازدید جدی مدارس غیر دولتی در کنار مدارس دولتی اولویت اصلی ما است.

وی با عنوان اینکه مدارس غیر دولتی تجلی گاه اعتماد عمومی در آموزش و پرورش هستند گفت: مطالبه گری اولیا دانش آموزان مدارس غیر دولتی نقطه قوت این مدارس است که باید زمینه این مطالبه گری در مدارس عادی نیز فراهم شود.

اسکندری نسب به اشاره به فعالیت بیش ۲۸ هزار نیروی انسانی در مدارس غیر دولتی تاکید کرد: نظارت ویژه بر نحوه پرداخت حقوق کارکنان مدارس غیر دولتی  در دستور کار شورای موسسان و نظارت مدارس غیر دولتی قرار گیرد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه سند تحول بنیادین مبنای تمامی برنامه ها و فعالیت های آموزشی و پرورشی در استان است گفت: توانمند سازی و بروز رسانی نیروی انسانی مدارس غیر دولتی ضرورتی انکار ناپذیر در راستای ارتقای کیفیت فعالیت های آموزشی و پرورشی بر اساس این سند است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها