موج
کدخبر : ۳۶۲۹۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362900

آمار رو به کاهش بیماری کرونا نشان دهنده فعالیت و تلاش شبانه روزی کادر بهداشت و درمان و و رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم استان است که خوشبختانه تاکنون نتیجه ی خوبی داشته است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، در استان هرمزگان از تمام ظرفیت های موجود بالاخص خیرین، مدیران دستگاه های اجرایی به خوبی استفاده شده است، و کسبه ی بازار و اصناف نیز از دستوراتی که در این مرکز صادر شد، تبعیت کرده اند.

استان هرمزگان در رعایت پرتکل های بهداشتی در راستای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا یک استان تبعیت پذیر بوده و عمده ی مردم به خوبی مسائل بهداشتی را رعایت کردند. 

احمد مرادی خطاب به وزیر بهداشت گفت: جناب وزیر مشکلی که در حال حاضر با آن رو به رو هستیم، سفرهایی است که بر ما تحمیل می شود. هموطنانی که از سایر استان ها به هرمزگان می آیند و نمونه ی بارز آن شلوغی این روزهای جزیره قشم است.

 این نگرانی برای ایام دهه ی فجر نیز وجود خواهد داشت، خواهش بنده این است که از هر طریق ممکن جلوی این سفرهای زائد گرفته شود و به نوعی موجب کاهش نگرانی مردم در استان هرمزگان شوید، که این خواسته ی اصلی همه ی مردم است و به ما نیز منعکس شده است.

امیدوارم با تدابیری که اتخاد میگردد، وضعیت استان بهتر از آن چیزی که هست، شود. کادر پزشکان و پرستاران با صداقت در حال فداکاری هستند، هیچ آزاده و باوجدانی‌ نیست که منکر این جانفشانی ها شود. ما نسبت به بقیه کشورها و با توجه به زیرساخت مشکل سازی که در حوزه درمان داشتیم عملکرد مناسبی از خود نشان دادیم که این امر با همت بالای وزارت بهداشت و درمان و تلاش بی وقفه کادر درمان محقق گردیده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها