موج
کدخبر : ۳۶۲۸۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362898

سرهنگ علی رضایی :

رییس پلیس راه شمال استان کرمان: بنا به پیش بینی های هواشناسی مبنی بر احتمال وقوع طوفان شن در محورهای مناطق شرق استان ، از سفر غیر ضروری به شرق استان خودداری کنید .

به گزارش خبرگزاری موج کرمان، سرهنگ علی رضایی، رییس پلیس راه شمال استان کرمان گفت: بنا به پیش بینی های هواشناسی مبنی بر احتمال وقوع طوفان شن در محورهای مناطق شرق استان این احتمال نیز وجود دارد که در این مناطق و جاده ها با کاهش دید افقی ناشی از کثرت گرد و غبار روبرو باشیم.

وی با توصیه به رعایت نکات راهنمایی و رانندگی افزود: رانندگانی که عازم شرق استان هستند می خواهیم ضمن خودداری از سفرهای غیرضروری، در صورت مواجه شدن با وقوع گرد و غبار منجر به کاهش دید تا شعاع کمتر از 100 متر در یک مکان مناسب در حاشیه جاده توقف و از ادامه حرکت خودداری کنند.

رییس پلیس راه شمال استان   گفت : رانندگان در صورتی که با شعاع دید بالاتر از 100 متر نیز روبرو باشند حتما با چراغ و فلاشر روشن و سرعت مطمئنه حرکت و از توقف در مسیر جاده خودداری کنند.

وی خاطر نشان کرد : با توجه به حضور مضاعف ماموران پلیس راه در محورها لازم است شهروندان به تذکرات و هشدارهای ماموران در طول مسیر توجه کنند تا از حوادث احتمالی پیشگیری شود.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها