موج
کدخبر : ۳۶۱۶۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361663

مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد:

مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد با اشاره به اینکه کنگره ملی 4000شهید استان یزد امسال با محوریت خدمت‌رسانی به اقشار مختلف برگزار می‌شود، افزود:برپایی نمایشگاه با محوریت شهدا در ۸۰۰ مدرسه استان یزد یکی از برنامه های آموزش و پرورش با محوریت کنگره است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محسن موحدی‌فرد مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد در نشست برخط خانه مطبوعات یزد افزود: این بسته‌های فرهنگی و آموزشی به دانش‌آموزان مناطق کمتر برخوردار و محروم استان یزد اهدا و پیگیری می‌شود.

وی با اشاره به اینکه کنگره ملی 4000شهید استان یزد امسال با محوریت خدمت‌رسانی به اقشار مختلف برگزار می‌شود ادامه داد: در حوزه آموزش توسط این کمیته برنامه‌های مختلفی به منظور خدمت‌رسانی به دانش‌آموزان مناطق محروم صورت می‌گیرد.

همچنین حسینعلی ملانوری جانشین رییس کمیته فرهنگیان و دانش‌آموزی یزد در کنگره 4000شهید استان یزد گفت: برای انجام ماموریت‌ها به یاد شهیدان انقلاب‌اسلامی در این کمیته با اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی در مناطق کمتر برخوردار، عدالت آموزشی را ایجاد می‌کنیم.

وی به برپایی نمایشگاه با محوریت شهدا در ۸۰۰ مدرسه استان خبر داد و یادآور شد: به دلیل وجود کرونا و برای پیشگیری از آن و مجازی بودن فعالیت مدارس این برنامه در این بستر انجام و پیگیری می‌شود.

وی گفت: برگزاری مراسم ختم قرآن، یادواره شهدا در مدارسی که به نام شهید مزین شده، طراحی و اجرای نقاشی، دیوارنویسی، اختصاص یک نیمکت شهید به هر کلاس درس و سایر برنامه‌ها بر حسب پیش‌بینی شده است .

۴۰ عنوان برنامه فرهنگی، ورزشی، رفاهی و حمایتی در چارچوب کنگره چهار هزار شهید استان که اوایل اسفند ماه ۹۹ ،برگزار می شود،تدوین و پیش‌بینی شد و با توجه به احتمال ادامه شیوع ویروس کرونا تا آن موقع برنامه‌ها با رعایت کامل مقررات بهداشتی اجرا می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها