موج
کدخبر : ۳۶۱۱۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361193

اردشیر سعدمحمدی :

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: سال آینده سه کارخانه جدید کنسانتره در کرمان شامل درآلو، دره‌زار و معدن ۷۲ هزارتنی حاصل از سرباره‌های مس افتتاح خواهیم کرد

به گزارش خبرگزاری موج کرمان، با حضور علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت سه پروژه مکانیزاسیون معدن مس سرچشمه، فاز سوم توسعه تغلیظ و پالایشگاه جدید مجتمع مس سرچشمه کلنگ زنی شد.
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در این مراسم در گفتگو با خبرنگاران گفت: تا امروز ۲۲۰ هزار تن کاتد مس تولید شده و تا پایان سال به ۲۸۰ هزار تن کاتد مس خواهیم رسید که نسبت به مدت سال مشابه سال گذشته ۱۲ درصد جلوتر هستیم.
اردشیر سعدمحمدی اظهار کرد: شرکت ملی صنایع مس ایران امروز برنامه 2 میلیارد و ۴۸۰ میلیون یورو به علاوه ۳۰ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری جدید را شروع می کند.

وی اظهار کرد: تا به امروز ۲۲۰ هزار تن کاتد تولید شده و تا پایان سال با تلاش تمامی پرسنل مس به ۲۸۰ هزار تن مس خواهیم رسید که نسبت به مدت سال مشابه سال گذشته  ۱۲ درصد جلوتر هستیم.

سعدمحمدی اضافه کرد :در راستای توجه به جوانان و مسئولیت های اجتماعی سه ورزشگاه در استان کرمان در دست احداث است، سعی می شود در سه ماه اول سال آینده یک ورزشگاه ۳۰ هزار نفری در کرمان و ۱۵ هزار نفری مدرن در رفسنجان و یک ورزشگاه ۱۵ هزار نفری در شهربابک افتتاح شود.

وی گفت : همین راستا 70 زمین چمن مصنوعی هم در روستاهای این استان اجرا شده است تا برای جوانان علاقمند به ورزش کاری انجام شده باشد و این حمایت ها ادامه دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها