موج
کدخبر : ۳۶۰۴۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360469

رئیس پلیس امنیت عمومی استان هرمزگان با اشاره به کشف انبار احتکار کالا و انواع کالاهای قاچاق در بندرعباس، از دستگیری یک متهم در رابطه با این موضوع خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ «رضا سبزواری» رئیس پلیس امنیت عمومی استان هرمزگان با اعلام جزئیات این خبر بیان داشت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه فردی با هویت معلوم اقدام به نگهداری غیر قانونی تعداد قابل توجهی اقلام مصرفی در یک انبار غیر مجاز در شهرستان بندرعباس نموده بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه مأموران به همراه کارشناسان مربوطه با هماهنگی مقام قضائی، به مکان مورد نظر اعزام شدند، افزود: مأموران در بازرسی از این انبار تعداد یک هزارو 340 بطری روغن مایع سرخ کردنی، 310 کیسه برنج خارجی، 498 کیسه برنج ایرانی  و یک هزار و 100 کارتن تخم مرغ احتکار شده کشف و ضبط کردند.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان هرمزگان با اشاره به اینکه ارزش کالاهای کشف شده 3 میلیارد ریال اعلام شد، اظهار داشت: در این عملیات یک متهم دستگیر که پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات برای انجام مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی گردید.

این مسئول انتظامی استان با اشاره به اینکه پلیس با هرگونه اقدامی که به اقتصاد کشور لطمه وارد کند به شدت برخورد می کند، از شهروندان خواست تا در صورت اطلاع از وجود اینگونه انبار ها سریعا موضوع را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها