موج
کدخبر : ۳۶۰۳۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360355

سرهنگ عبدالمجید کرمی خبر داد؛

رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان از اجرای طرح ضربتی 72 ساعته مبارزه با سارقان وسایل نقلیه و کشف 83 دستگاه موتورسیکلت و خودرو سرقتی و تحت تعقیب قضایی خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ عبدالمجید کرمی در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: ماموران پلیس آگاهی هرمزگان به منظور پیشگیری از سرقت و دستگیری سارقان، طرح مبارزه با سارقان وسایل نقلیه را به مدت72 ساعت در سطح استان اجرا کردند.

وی افزود: کاراگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی در اجرای این طرح ضمن شناسایی نقاط آلوده با گشت زنی های مستمر پنهان و آشکار، انجام ایست بازرسی های مقطعی و بازدید از پارکینگ ها و توقفگاه ها تعداد  51 دستگاه موتور سیکلت سرقتی، 1 عدد پلاک مسروقه کشف و 32 دستگاه خودرو دارای دستور قضایی شناسایی و توقیف کردند.

این مسئول انتظامی اظهار داشت: در این طرح، تعداد 17 نفر سارق موتور سیکلت شناسایی و در چند عملیات دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و اموال مکشوفه به مالبختگان تحویل گردید.

کرمی با تاکید بر استمرار طرح های پاکسازی نقاط و محلات آلوده از وجود مخلان نظم عمومی و سارقان به منظور پیشگیری از وقوع سرقت در استان از عموم شهروندان خواست نسبت به نگهداری و حفاظت از وسایل نقلیه، منازل خود توجه و جدیت بیشتری داشته و در محیط پیرامون خود در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه موارد مشکوک در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام گردد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها