موج
کدخبر : ۳۶۰۳۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360345

معاون توسعه مدیریت منابع اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قم گفت: میزان تسهیلات بانکی اعطایی به مجتمع‌های خدماتی بین راهی، متغیر و براساس مترا ژبنا، مجوزات خدماتی، تعداد کارکنان، عدم تعدیل نیرو و ... محاسبه و بانرخ سود 12 درصد، پرداخت می‌گردد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، در راستای حمایت از مشاغل زیان دیده از شیوع ویروس کرونا، تسهیلات بانکی کرونایی به مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی اعطا می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قم ضمن اعلام خبر فوق افزود: طرح حمایت از مشاغل زیان دیده از شیوع ویروس کرونا از خردادماه سالجاری اجرا و تاکنون نسبت به پرداخت وام تسهیلات کرونایی به مجموعه هدف اقدام شده است.

محمد رضا قدسی میزان وام بانکی  اعطایی را متغیر و بر اساس شاخص‌های اعلامی دانست و تصریح کرد: متراژ بنا، تعداد کارکنان بیمه شده، عدم تعدیل نیرو، مجوزات فعالیت‌های خدماتی مجتمع و... از جمله شاخص‌های اصلی در تعیین میزان تسهیلات اعطایی می‌باشند.

وی نرخ سود تسهیلات بانکی مذکور را 12 درصد اعلام و خاطر نشان ساخت: مدت بازپرداخت تسهیلات کرونایی مشاغل زیان دیده از شیوع ویروس کرونا، در اقساط دوساله تنظیم شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قم در ادامه عنوان کرد: متقاضیان جهت دریافت این وام می‌توانند به درگاه اینترنتی  kara.ir مراجعه و نسبت به بارگزاری مدارک و مستندات مجتمع‌های خدماتی رفاهی خود اقدام نمایند.

قدسی با یادآوری این مهم که شاخص‌های اصلی در تعیین میزان وام پرداختی ارائه مستندات و بارگزاری آن‌ها در سامانه kara.ir می‌باشد تاکید کرد: متقاضیان پیش از مراجعه به سامانه، نسبت به تهیه لیستی از کارکنان تحت پوشش بیمه، متراژ دقیق مستحدثه و مجوزات صادره جهت فعالیت‌های خدماتی مجتمع رفاهی خود اقدام نمایند.

وی در خاتمه ضمن تاکید بر رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی، بخصوص در اماکن خدماتی بین راهی ابراز امیدواری کرد: با کاهش حدا کثری شیوع این ویروس منحوس که با رعایت اصول بهداشت عمومی میسور است، شاهد بازگشت رونق به فعالیت‌های اقتصادی در جمیع مشاغل زیان دیده باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها