موج
کدخبر : ۳۵۹۹۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359918

فرماندار بافق؛

فرماندر بافق گفت: در طرح جامع و تفصیلی شهر بافق تمام نیازهای شهری مانند کاربری های آموزشی، فرهنگی، مسکونی، فضای سبز و غیره پیش بینی می شود که بر مبنای پیش بینی ها و اهداف توسعه بوده و در توسعه شهر بافق نقش اساسی ایفاء می کند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، در نشستی با حضور سید مهدی طلایی مقدم فرماندار بافق، شهردار بافق و اعضای شورای شهر، رئیس اداره راه و شهرسازی بافق و مشاور فنی طرح در خصوص بازنگری طرح جامع و تفصیلی شهر بافق تبادل نظر و تصمیم گیری شد.

فرماندار بافق با اشاره به اینکه نگاه آیندگان و توسعه شهر بافق بسته به تدوین، طراحی و اجرای دقیق طرح جامع شهری دارد، گفت: طرح جامع شهر بافق خط مشی کلی سیاست های توسعه شهری را تعیین می کند و باید در تدوین آن دقت نظر کامل لحاظ شود.

سید مهدی طلایی مقدم افزود: این طرح تمام نیازهای شهری مانند کاربری های آموزشی، فرهنگی، مسکونی، فضای سبز و غیره پیش بینی می شود که بر مبنای پیش بینی ها و اهداف توسعه بوده و در توسعه شهر بافق نقش اساسی ایفاء می کند.

در ابتدای این نشست شهردار بافق، رئیس اداره راه و شهرسازی و اعضای شورا در خصوص امکان سنجی شهرک های اقماری با هدف تمرکززدایی، بررسی نیازهای خدماتی، آموزشی و فرهنگی مطالبی را بیان کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق، در پایان مشهدی زاده مشاور طرح جامع شهر بافق گفت: امیدواریم طرح جامع شهر بافق که با رویکرد مشارکت و اعمال نظر مردمی کلید خورده به طرح برتر کشور در این حوزه تبدیل شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها