موج
کدخبر : ۳۵۹۷۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359734

معاون استاندار کرمانشاه:

حسین خوش‌اقبال با تأکید بر استفاده حداکثری از فضای نوین رسانه برای تبیین و ترویج افکاروابعاد شخصیتی شهید سلیمانی گفت: برنامه‌های سالگرد شهادت سردار سلیمانی فرصتی برای ایجاد وحدت و هماهنگی است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون سیاسی استاندار کرمانشاه در جلسه اعضای شورای اطلاع‌رسانی کرمانشاه با تقدیر و تشکر از تلاش و همراهی دستگاه‌های فرهنگی و رسانه‌ها با ستاد کرونا افزود: کرونا در کرمانشاه کنترل‌شده و امیدواریم این شرایط در زمستان با همراهی مردم و اطلاع‌رسانی رسانه‌ها ادامه پیدا کند.

وی با تأکید بر ضرورت هوشیار و آگاهی در جامعه تصریح کرد: نظام اسلامی با تمام توان در راستای رفع محرومیت گام برمی‌دارد و در حال تلاش است که موانع و مشکلات رفع شود.

معاون استاندار بابیان اینکه اولویت امروز حفظ وحدت و وفاق است اضافه کرد: باید مواظب بود که مبادا با یک نقد غیر کارشناسی جامعه ملتهب گردد و هزینه سازی شود.

وی بیان داشت: قصوری که در استان دیده می‌شود عدم اطلاع‌رسانی به‌موقع است. ما حتی نتوانسته‌ایم در قبال جایگاهمان پاسخگو باشیم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه در ادامه این جلسه با اشاره به ابعاد شخصیتی شهید سلیمانی گفت: شهید سلیمانی حق بزرگی بر گردن نه‌تنها ایرانیان بلکه تمام مسلمانان و بشریت دارد.

خوش‌اقبال تصریح کرد: ما کرمانشاهی‌ها بیشتر از دیگران قدر و ارزش جایگاه شهید سلیمانی را می‌دانیم. شهید سلیمانی در دو رویداد جای پای درخشانی در استان ما دارد. یکی در هنگامه یورش داعش به استان‌های همسایه استان در عراق بود که علیرغم خیال باطل جاهلان داعشی برای حضور در مرزها، با ورود خود این حرکت را خنثی کرد.

وی افزود: مرحله دوم نیز تلاش این شهید عزیز برای بازگشایی مرز خسروی به‌عنوان آرزوی دیرینه کرمانشاهی‌ها بود. ما خدمات و ایثارگری‌ها شهید سلیمانی را فراموش نکرده‌ایم و نخواهیم کرد چراکه دفاع از مکتب سلیمانی دفاع از ارزش‌های شرافتمندانه ایرانی و اسلامی است.

معاون استاندار بابیان اینکه ما امروز نیاز به تفکرات شهید سلیمانی داریم افزود: با توجه به محدودیت‌های بیماری کرونا و عدم امکان برپایی تجمع، ابزاری جز فضای مجازی برای تبیین ابعاد شخصیتی ایشان نداریم.

خوش‌اقبال با تأکید بر اینکه شهید سلیمانی الگو و اسوه تبعیت از ولایت بود بیان داشت: از ابزار و امکانات استفاده کنیم چهره و خدمات شهید همچنین گفتار وی و احساسات پاکی در شهادت وی تبلور یافتند را برجسته کنیم.

معاون استاندار کرمانشاه با تأکید بر تقویت امیدواری در میان جامعه تصریح کرد: اولویت امروز مدیران، خدمت به مردم و اطلاع‌رسانی اقدامات و خدمات است.

خوش‌اقبال با یادآوری ضرورت تقویت اعتماد عمومی در توصیه‌ای به گروه‌ها و فعالان سیاسی اظهار داشت: همواره باید منافع استان و مصالح مردم در اولویت باشد و نباید به خاطر منافع سیاسی و جناحی یا انتخاباتی منافع استان را هزینه کنیم.

وی با اشاره به تأثیر مخرب اخبار منفی در استان افزود: نباید از فضای موجود برای آینده خودمان استفاده کرده و سیاسی‌کاری کنیم. باید در قبال اخبار و حواشی پاسخگو باشیم و اگر همچنان استان را با چهره زیبا معرفی نکنیم، مردم قضاوت مطلوبی در مورد ما نخواهند داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها