موج
کدخبر : ۳۵۹۵۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359511

طی شبانه روز گذشته رخ داد؛

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از 135 ابتلای جدید به ویروس کرونا طی شبانه روز گذشته در اصفهان خبر داد.

آرش نجیمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان،  گفت: در شبانه روز گذشته یک هزار و 8 نفر مشکوک به ویروس کرونا برای انجام تست به مراکز درمانی مراجعه کردند که تست 135  نفر آنها مثبت به ویروس کرونا بوده است.

وی بیان داشت: از این تعداد بیمار جدید کرونایی شناسایی شده 82 نفر با علائم بالینی در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شدند.

نجیمی ادامه داد: همچنین در این بازه زمانی تعداد 74 بیمار مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از بیمارستان ها ترخیص شدند و لازم است تا دوران قرنطینه را در منزل سپری کنند.

وی در ارتباط با آمار مرگ و میر کرونا توضیح داد: متاسفانه طی شبانه روز گذشته تعداد 13 بیمار مشکوک به کرونا جان خود را از دست دادند که تاکنون تست 5 نفر از این بیماران فوت شده مثبت قطعی به ویروس کرونا بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص آمار مبتلایان کرونا در استان گفت: در حال حاضر 540 مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند که متاسفانه از این تعداد 151 بیمار بدحال و در بخش مراقبت‌های ویژه  و آی سیو ها تحت مراقبت و نگهداری هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها