موج
کدخبر : ۳۵۹۰۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359049

تولیت مسجد مقدس جمکران نسبت به وضعیت فاجعه آمیز فضای مجازی هشدار داد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان در نشست شورای مدیران مسجد جمکران، ضمن مرور بر آسیب‌های اجتماعی، رها بودن فضای مجازی در کشور را فاجعه آمیز توصیف کرد و با انتقاد از کوتاهی مسولین ذیربط در برابر آفتهای این حوزه گفت: در هیچ جای دنیا، فضای مجازی اینچنین بدون مدیریت و رها نیست.

تولیت مسجد مقدس جمکران گفت: امروز بخش عمده ای از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به خط مقدم هجمه به ارزشهای دینی و اعتقادی تبدیل شده ولی متاسفانه متولیان امر همچنان دست روی دست گذاشته اند و فقط نظاره گر سفره زهرآگینی هستند که دشمنان کینه توز اسلام و ملت ایران پهن کرده اند.

ایشان با اشاره به اینکه موضوع کرونا هم باعث تعمیق و گسترش پیوند خانواده ها و مخصوصا کودکان با این فضای پر آفت شده گفت: ادامه کوتاهی مسولان در این حوزه شائبه تعمد و لجاجت برخی از آنها را بیش از پیش تقویت کرده است.

وی افزود: مردم غیور و متدین ایران از ولنگاری های شرم‌آور و حیاسوز فرهنگ منحط غرب بیزار و نگرانند و از قوه قضاییه انتظار دارند هم‌پای مبارزه با مفاسد اقتصادی، قاطعانه با مفاسد اخلاقی در فضای مجازی که نقش عمده‌ای در ترویج فساد در جامعه دارد، برخورد نماید.

حجت‌الاسلام والمسلمین رحیمیان راه اندازی هرچه سریعتر شبکه ملی اطلاعات و تدبیر جدی دستگاههای فرهنگی و ارتباطاتی برای ساماندهی فضای مجازی کشور را ضرورتی فوری و مبرم دانست و خاطرنشان کرد: هر روز تاخیر در برچیدن سموم مهلک از این سفره پرزرق وبرق گناهی نابخشودنی و جفایی بزرگ به هویت ملت ایران و خون شهداست.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها