موج
کدخبر : ۳۵۸۹۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358966

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد؛

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد گفت: بر خلاف ذهنیت عامه مردم که استان یزد را از نظر کشاورزی کم بضاعت می‌دانند ولی استان یزد اعداد و ارقام خوب و رکوردهای ملی در حوزه کشاورزی دارد و این اعداد نشان دهنده سخت کوشی مردم این دیار از قدیم تا کنون است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج یزد، محمدرضا خلف باغی رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد در جشن دورهمی ویژه آخرین روز پاییز گفت: این سازمان از سال ۸۱ فعالیت خود را آغاز کرده است و چند سالی است که سعی کردیم در کنار فعالیت‌های مهندسی و تخصصی، اقدامات رفاهی هم برای اعضا و بهره‌برداران سازمان داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی به صدور مجوزهای کشاورزی اقدام می‌کند، افزود: بر خلاف ذهنیت عامه مردم که استان یزد را از نظر کشاورزی کم بضاعت می‌دانند ولی استان یزد اعداد و ارقام خوب و رکوردهای ملی در حوزه کشاورزی دارد و این اعداد نشان دهنده سخت کوشی مردم این دیار از قدیم تا کنون است.

زیرساخت قوی نظام مهندسی کشاورزی یزد در حوزه مجازی

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد ابراز داشت: مجوزهایی همچون شیلات، پرورش قارچ خوراکی، دامپروری، داروخانه های گیاه پزشکی، سم فروشی ها و غیره می‌تواند از این سازمان دریافت شود.

خلف باغی با اشاره به آموزش‌های سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان یزد، تصریح کرد: آموزش های بخش کشاورزی و سایر حوزه‌های تحت پوشش سازمان را توانستیم در بستر مجازی در سال جاری نیز با قوت ادامه دهیم چرا که تمام خدمات ما به صورت سامانه‌ای و مجازی انجام می‌شود و در زمان کرونا خدمات ما به این دلیل نه تنها کاهش نداشته بلکه به علت بستر قوی مجازی این سازمان، فعالیت ها افزایش داشته است.

گفتنی است: در این برنامه علاوه بر طنزپرداری، نوازندگی و خاطرگویی، در سه نوبت مسابقه برگزار گردید که نحوه دریافت جوایز از طریق پیامک به برندگان مسابقه اعلام می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها