موج
کدخبر : ۳۵۸۷۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358700

عبدالرسول دریایی:

مدیر کل شیلات هرمزگان در دومین نشست شورای هماهنگی مدیران شیلات استان از تعامل سازنده با سایر دستگاه های اجرایی و پیگیری و حل مشکلات تولید کنندگان و سرمایه گذاران شیلاتی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، عبدالرسول دریایی مدیر کل شیلات هرمزگان با بیان این‌که پیگیری و حل مسائل و مشکلات تولید کنندگان و سرمایه گذاران شیلاتی باید در اولویت باشد، گفت: در این شرایط سخت کرونایی و همچنین اقتصادی کشور، برای پیشبرد اهداف شیلات هرمزگان و تحقق جهش تولید باید تعامل سازنده با سایر دستگاه های اجرایی صورت گیرد.

عبدالرسول دریایی از مدیران شیلات شهرستان‌ها خواست تا ضمن حل مسائل و مشکلات تولید کنندگان و سرمایه گذاران شیلاتی و استفاده بیشتر از ظرفیت کارگروه رفع موانع تولید در شهرستان ها، نظارت کافی بر پروژه ها شیلاتی تحت نظر خود داشته باشند و گزارش پیشرفت پروژه ها را مقاطع زمانی یک ماه به شیلات استان ارائه نمایند.

وی با اشاره به لزوم خدمت رسانی به مردم و حمایت از سرمایه گذاران شیلاتی، گفت: در طرح های سرمایه گذاری علاوه بر سرمایه گذاران توانمند، مردم بومی منطقه هم باید مشارکت داشته باشند.

مدیر کل شیلات هرمزگان ارتقای نظارت بر صید و صیادی، راه اندازی پایگاه حفاظت منابع آبزیان کیش، نظارت بیش از پیش رؤسای شهرستان‌ها بر پروژه های عمرانی و در حال بهره برداری و ساخت، ارتقای ظرفیت های تولید، فعال نمودن مزارع آبزی پروی، پیگیری مصوبات شورای هماهنگی مدیران، تسریع در پاسخ به مکاتبات اداری، اطلاع رسانی دقیق و مستمر با هماهنگی اداره روابط عمومی و ...  را از دیگر برنامه ها و دستور کار مدیران شیلات هرمزگان خواند.
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها