موج
کدخبر : ۳۵۸۲۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358226

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از صدور دستور بازداشت فرد هتاک به ساحت مقام شامخ شهید مقاومت سردار سلیمانی خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، شهرام کرمی با اعلام خبر بازداشت فرد هتاک به ساحت مقام شامخ شهید مقاومت در کرمانشاه، اظهار کرد: طی ساعات گذشته خبری در فضای مجازی استان کرمانشاه منعکس شد که در آن نسبت به رفتار ضد انقلابی و اسلامی یکی از کارکنان دانشگاه های استان کرمانشاه واکنش هایی نشان داده شده بود.

وی تصریح کرد: این فرد هتاک در فضای مجازی نسبت به ساحت مقام شامخ شهید والامقام سردار سردار سلیمانی اقدام به توهین کرده بوده که سریعا پس از بررسی موضوع دستور رسیدگی فوری به آن را دادیم.

دادستان کرمانشاه متذکر شد: از منظر حقوق عامه و به عنوان مدعی العموم استان به این مسئله ورود و دستور بازداشت فرد هتاک را صادر کردم.

وی با تاکید براینکه شهدا خط قرمز دستگاه قضایی هستند، اعلام کرد: آرامشی که اکنون در جامعه داریم را مدیون خون شهدای و الامقامی همچون سردار سلیمانی هستیم، بنابراین به هیچ عنوان به هیچ کس در هر مقام و جایگاهی باشد اجازه نخواهیم داد که به شهدایمان توهین کنند.

کرمی متذکر شد: دستگاه قضایی استان اجاره نخواهد داد جریان مخرب نفوذ از سوی مستکبرین اینگونه به شهدایی که جایگاه بسیار ارزشمندی نزدمردم ایران دارند توهین کنند و با هر اقدامی در این رابطه بشدت برخورد خواهیم کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها