موج
کدخبر : ۳۵۸۰۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358004

در هشت ‌ماهه نخست سال 99 ؛

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اردستان از کاهش ۴۳ درصدی آمار تصادفات و تلفات جاده‌ای در هشت ‌ماهه نخست سال جاری در شهرستان اردستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، کیانی در شورای ترافیک شهرستان اردستان گفت: در مقایسه تصادفات 8 ‌ماهه نخست امسال و سال گذشته مشاهده می‌شود که تعداد تصادفات جرحی افزایش و میزان تصادفات و تلفات جاده‌ای شهرستان ۴۳ درصد کاهش داشته است.

وی با بیان اینکه تعداد تصادفات جرحی افزایش و میزان تصادفات و تلفات جاده‌ای شهرستان ۴۳ درصد کاهش داشته است، بیان داشت: البته این موضوع با توجه به درگیری کشور با ویروس کرونا و آمار پایین سفرها، شاخص مناسبی برای بررسی نیست.

 رئیس پلیس راه اردستان در ادامه گفت: تعداد تصادفات فوتی در هشت ماه امسال ۹ فقره بوده که متأسفانه ۱۰ نفر کشته برجای گذاشته است.

قجاوند بیان داشت: همچنین در این مدت ۴۶ فقره تصادف جرحی اتفاق افتاده و ۷۶ نفر مجروح شدند.

وی علت اصلی بروز تصادفات در حوزه برون شهری توجه نکردن به جلو و  ناشی از خستگی و خواب آلودگی است که دلیل آن یکنواخت بودن طول جاده‌های شهرستان است.

رئیس پلیس راه اردستان گفت: همچنین نبود گاردریل از دیگر عوامل آمار تصادفات فوتی در جاده‌های حوزه استحفاظی اردستان است. همچنین سرعت غیرمجاز که دلیل آن کمبود دوربین‌های هوشمند ثبت تخلف است از دیگر موارد است.

شورای ترافیک اردستان

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها