موج
کدخبر : ۳۵۷۹۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357950

معاون استاندار کرمانشاه:

حسین خوش‌اقبال با اعلام خبر دستگیری عاملین کلیپ غیراخلاقی در تکایا کرمانشاه، گفت: توقع از دادستانی وجود دارد که در حداقل زمان نتیجه این پرونده نیز روشن شود، چراکه زمان‌بر بودن برخی احکام گاهی قاطعیت برخوردها را تحت شعاع قرار می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون سیاسی استاندار کرمانشاه در جلسه ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر کرمانشاه که در دفتر امام‌جمعه کرمانشاه و نماینده ولی‌فقیه در استان برگزار شد، با اشاره به پخش برخی کلیپ‌ها از تکایا و اماکن مذهبی استان کرمانشاه، گفت: مجموعه مسئولان و مدیران استان نیز همانند اقشار مردم و دغدغه مندان دینی، غیرتمند و ارادتمند مکتب سالار شهیدان هستند.

وی گفت: در همان لحظات ابتدایی پخش این کلیپ‌ها، نماینده ولی‌فقیه در استان، استاندار کرمانشاه و مسئولان استان موضع‌گیری کردند و شخص استاندار به پیگیری و برخورد با عاملان و آمران ماجرای مانکن‌های زنده و اتفاقات روی‌داده در تکایا دستور دادند و کوتاهی در این قضیه دیده نشده است.

خوش‌اقبال اظهار کرد: در شرایط فعلی بزرگ‌ترین امربه‌معروف تقویت وحدت و انسجام و بزرگ‌ترین نهی از منکر، پرهیز از انشقاق، نقار و اختلاف در سطوح جامعه است.

معاون استانداری کرمانشاه تأکید کرد: باید به روند قانونی و مدیریت مسئولین در حصول نتیجه اعتماد کرد و اجازه داد که روال قانونی مسائل طی شود.

خوش‌اقبال در ادامه بابیان اینکه باید مراقب توطئه‌های دشمن باشیم، افزود: انتظار داریم در این موقعیت شرایط جامعه بیشتر درک شود و مبادا از حربه دشمن غافل باشیم.

وی در ادامه بر مراقبت بیشتر نهادهای فرهنگی و تبلیغاتی از دین جوانان تأکید کرد و گفت: رویدادهای اخیر هشداری برای مراکز فرهنگی و نهادهای تبلیغی و دینی بود که بیشتر در پرورش دینی نوجوانان و جوانان اهتمام داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها