موج
کدخبر : ۳۵۷۲۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357232

فرماندار اردستان در گفتگو با موج:

فرماندار اردستان گفت: از ابتدای شروع فعالیت بنیاد برکت در شهرستان تاکنون بیش از ۳۱۷ فقره تسهیلات کم بهره با اعتبار ۱۱۰ میلیارد ریال در صنوف مختلف پرداخت شده است.

حمیدرضا تاملی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، اظهار کرد: بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در راستای محرومیت زدایی و کارآفرینی بخصوص در روستاها تسهیلات اشتغالزا پرداخت می کند.

وی با بیان هدف گذاری بنیاد برکت در اردستان ۷۵۰ فقره تسهیلات به متقاضیان است افزود: از ابتدای شروع فعالیت این مجموعه در شهرستان تاکنون بیش از ۳۱۷ فقره تسهیلات کم بهره با اعتبار ۱۱۰ میلیارد ریال در صنوف مختلف همچون دامداری، مشاغل خدماتی، صنایع دستی و هر شغلی که بازار مناسب داشته از سوی بنیاد برکت حمایت پرداخت شده که در مرحله اول اولویت با روستاها بوده است

فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: بنیاد برکت اقدامات خوبی برای اشتغال جوانان و رونق فضای کسب و کار آغاز کرده و همکاری دهیاران و مردم منطقه برای رفع مشکلات و اشتغال جوانان ضروری است.

حمیدرضا تاملی در خصوص وضعیت طرح های اشتغال شهرستان گفت: خوشبختانه در موضوع اشتغال شهرستان مشکل خاصی نداریم و با افتتاح تعدادی از پروژه های صنعتی شهرستان، نهایتا تا شش ماه آینده بیش از ۵۰۰ اشتغال مستقیم در اردستان ایجاد خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها