موج
کدخبر : ۳۵۷۲۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357201

آیت الله مظاهری در پی درگذشت آیت الله محمد یزدی در پیام تسلیت خود آورده است: بِسْمِ‏ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحیم‏ إِنَّا لِلهِ وَ إِنّا إِلَیْهِ راجِعُونَ ارتحال فقیه مجاهد آیت الله حاج شیخ محمد یزدی موجب تأسف و تاثر شد. این عالم جلیل که یکی از یاران و شاگردان وفادار امام راحل عظیم الشان (ره) بود و سالیان متمادی پیش از انقلاب را در خدمت خالصانه به آرمان‌ها و اهداف نهضت اسلامی آن امام بزرگوار سپری کرده و پس از تشکیل نظام جمهوری اسلامی نیز همواره در مسئولیت‌های مختلف و مناصب عالیه، نقشی برجسته و با اهمیت ایفاء نمود. امید است اجر و پاداش مجاهدت‌های مخلصانۀ ایشان در آستان رحمت و کرامت الهی مضاعف گردد. ضمن عرض تسلیت به بیت مکرّم و فرزندان محترم و شاگردان و ارادتمندان آن عالم فقید، از خداوند تعالی علوّ درجات و رحمت و مغفرت واسعه برای ایشان مسألت می‌کنم.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، آیت الله مظاهری در پی درگذشت آیت الله محمد یزدی در پیام تسلیت خود آورده است:

بِسْمِ‌ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحیم‌ إِنَّا لِلهِ وَ إِنّا إِلَیْهِ راجِعُونَ

ارتحال فقیه مجاهد آیت الله حاج شیخ محمد یزدی موجب تأسف و تاثر شد.

این عالم جلیل که یکی از یاران و شاگردان وفادار امام راحل عظیم الشان (ره) بود و سالیان متمادی پیش از انقلاب را در خدمت خالصانه به آرمان‌ها و اهداف نهضت اسلامی آن امام بزرگوار سپری کرده و پس از تشکیل نظام جمهوری اسلامی نیز همواره در مسئولیت‌های مختلف و مناصب عالیه، نقشی برجسته و با اهمیت ایفاء نمود.

امید است اجر و پاداش مجاهدت‌های مخلصانۀ ایشان در آستان رحمت و کرامت الهی مضاعف گردد.

ضمن عرض تسلیت به بیت مکرّم و فرزندان محترم و شاگردان و ارادتمندان آن عالم فقید، از خداوند تعالی علوّ درجات و رحمت و مغفرت واسعه برای ایشان مسألت می‌کنم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها