موج
کدخبر : ۳۵۶۸۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356830

در پی بارش های شدید؛

فرماندار شهرستان سیریک گفت: در این حادثه دلخراش یک جوان موتور سوار در هنگام عبور از رودخانه که سیل در آن جاری بود، گرفتار سیل شد و متاسفانه موتورسوار کنترل خود را از دست داده و واژگون می‌شود و جان خود را از دست می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، احمد جمالدینی فرماندار سیریک صبح امروز(۱۸ آذرماه) در مورد وقوع سیل شهرستان  بیان کرد: روز گذشته در پی بارش شدید باران و با جاری شدن سیل مسیرهای روستایی به شهر سیریک مسدود شد. در پی وقوع سیل یک جوان ۳۰ ساله راکب موتور سکلیت از روستای میشی طعمه سیل و در مسیر روستای شم جو به شهر سیریک غرق شد.

فرماندار شهرستان سیریک گفت: بارش شدید صبح دوشنبه موجب وقوع سیل و جان باختن یک جوان ۳۰ ساله در روستای میشی شهرستان سیریک شد.

وی عنوان کرد: در این حادثه دلخراش یک جوان موتور سوار در هنگام عبور از رودخانه که سیل در آن جاری بود، گرفتار سیل شد و متاسفانه موتورسوار کنترل خود را از دست داده و واژگون می‌شود و جان خود را از دست می‌دهد.

این مقام مسئول با بیان اینکه بارندگی امروز خسارت زیادی به شهر سیریک وارد کرد، گفت: در پی بارندگی شدید و وقوع سیلاب برخی از راه‌های مواصلاتی، تاسیسات برق و بخش کشاورزی شهرستان سیریک خسارت وارد کرده است که خسارت‌های وارده به شهرستان در دست بررسی است.

فرماندار شهرستان سیریک خاطرنشان کرد: در حادثه سیل امروز هم 6 کارگر که در رودخانه مشغول لایروبی بودند از خطر مرگ نجات یافتند.

گفتنی است؛ پیش از این جاری شدن سیل و ریزش کوه در شهرستان پارسیان موجب واژگونی ۲ دستگاه خودرو و مرگ ۵ نفر شده بود.

آیا این خبر مفید بود؟
کلمات کلیدی: سیل سیل زدگان

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها