موج
کدخبر : ۳۵۶۵۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356531

رئیس کمیته امداد میناب از اهدا یک هزار و 400 بسته تحصیلی در قالب پویش مشق احسان3، به دانش آموزان نیازمند شهرستان میناب خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، عباس راستی رئیس کمیته امداد شهرستان میناب گفت: کمیته امداد با همکاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در قالب پویش«مشق احسان 3»، تعداد یک هزار و 400 بسته تحصیلی به ارزش 350 میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند تحت حمایت این نهاد در شهرستان میناب اهدا نمود.

راستی افزود: این بسته‌های تحصیلی که با رعایت مسائل بهداشتی مرتبط با بیماری کرونا بین دانش آموزان نیازمند توزیع گردیده است، شامل: کیف، دفتر، جامدادی، مداد، مدادتراش و گونیا بوده که ارزش هر بسته اهدایی 250 هزار تومان می‌باشد.

این مقام مسئول یادآور شد: در حال حاضر یک هزار و 400 دانش‌آموز و 185 دانشجو تحت حمایت کمیته امداد شهرستان میناب می‌باشند که در مقاطع مختلف در حال تحصیل بوده و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

رئیس کمیته امداد شهرستان میناب با قدردانی از ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) که در تهیه و توزیع این بسته‌ها مشارکت داشتند، گفت: تداوم این کمک‌های موئمنانه گامی مؤثر در رفع نیازهای خانواده‌های نیازمند و فرزندان در حال تحصیل آن‌ها می‌باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها