موج
کدخبر : ۳۵۶۰۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356033

هم‌زمان با هفته پژوهش و فناوری

در راستای گسترش فرهنگ و ایده پردازی و کار آفرینی در حوزه دریایی مرکز نوآوری علوم و فناوری دریایی دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های حوزه قضایی، حمل و نقل پیشرفته، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و پارک علم و فناوری استان مازندران برگزار شد.

به گزارش موج مازندران، نخستین رویداد ملی ایده‌پردازی فناوری‌های نوین در صنایع دریایی با محوریت مهندسی و فناوری‌های نوین دریایی، گردشگری دریایی، علوم زیستی و غیر زیست دریایی با حضور صنایع دریایی کشور و وزارت علوم تحقیقات و فناوری در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) برگزار شد.

در همین راستا دبیر اجرایی این رویداد ملی اظهار داشت: با توجه به اهمیت موضوع اطلاع‌رسانی‌های لازم در مراکز علمی و پژوهشی و پارک‌های علم فناوری و مراکز رشد در سطح کشور و همچنین در سطح مناطق نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران انجام شد.

ناخدا سوم مهدی مولایی ادامه داد: این رویداد ملی ایده‌پردازی فناوری‌های نوین در صنایع دریایی از شنبه 8 آذر 99 تا روز دوشنبه 10 آذر به مدت سه روز به صورت کاملاً مجازی و آنلاین که با هدف حمایت از ایده‌پردازی و جذب طرح و ایده‌های کاربران در حوزه دریایی بود، برگزار شد.

وی افزود: بعد از دو مرحله داوری، تعداد 29 ایده به مرحله نهایی این رویداد ملی راه یافتند و باهم به رقابت پرداختند که پس از جمع‌بندی و ارزیابی داوران، به 10 ایده برتر جوایز نفیس اهدا خواهد شد.

نویسنده:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها