موج
کدخبر : ۳۵۵۴۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-355482

نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر قوانین و مقررات در کشور ما به خوبی اجرا می شد سازمانهایی همچون بهزیستی و کمیته امداد امروز درگیر خیلی از مشکلات نبودند. نمونه آن قانون توانمند سازی معلولین است که بخش عمده مشکلات معلولین ناشی از عدم اجرای صحیح این قانون توسط نهادهای متولی است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، رنجبر مدیرکل بهزیستی هرمزگان و معاونان مسائل و مشکلات بهزیستی همچون، مراکز ترک اعتیاد، مراکز نگهداری معلولین، ناوگان حمل و نقل و تردد مددکاران و معلولین، تامین مسکن و اشتغال مددجویان، کسری اعتبارات جاری و کمک های موردی مددجویان را بیان کردند.

مرادی نماینده مجلس شورای اسلامی در این نشست گفت: افراد مشمول حمایت و مستمری بهزیستی و کمیته امداد تعداد زیادی هستند و خدمت رسانی به این تعداد از محرومین و مددجویان بسیار مشکل است. از طرفی این تعداد مددجو شایسته نظام مقدس جمهوری اسلامی نیست.

بنده اعتقاد دارم اگر قوانین و مقررات در کشور ما به خوبی اجرا می شد سازمانهایی همچون بهزیستی و کمیته امداد امروز درگیر خیلی از مشکلات نبودند. نمونه آن قانون توانمند سازی معلولین است که بخش عمده مشکلات معلولین ناشی از عدم اجرای صحیح این قانون توسط نهادهای متولی است.

مرادی در پایان با تشکر از کارکنان و مددکاران بهزیستی گفت: نعمت سلامتی را باید با خدمت و تلاش برای معلولین شکر کنیم و قطعا سایر نمایندگان استان نیز در راه رفع این مشکلات تلاش خواهند کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها