موج
کدخبر : ۳۵۵۳۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-355323

با تولید حداکثر انرژی در تابستان امسال محقق شد؛

معاون مهندسی و برنامه‌ریزی شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان از نقش موثر نیروگاه بندرعباس در پایداری و تامین برق شبکه سراسری خبر داد و گفت: نیروگاه بندرعباس با چهار واحد بخاری و ۲ واحد گازی به ظرفیت ۱۳۲۰ مگاوات به عنوان بزرگترین نیروگاه جنوب شرق کشور با تولید حداکثر انرژی در تابستان امسال نقش بسزایی در پایداری شبکه برق سراسری و تامین برق استان داشته است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، داریوش محمودی معاون مهندسی و برنامه‌ریزی شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان با بیان این خبر افزود: از مهر ماه سال جاری در راستای تعمیرات صورت گرفته در واحدهای بخار این نیروگاه میزان تولید انرژی برق از مرز سه میلیون و 767 هزار و 923 مگاوات ساعت گذشته و همچنین نیروگاه در جذب بار راکتیو سلفی جنوب شرق کشور و تصحیح ولتاژ منطقه مشارکت داشته است.

معاون مهندسی و برنامه‌ریزی شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان گفت: انرژی تولیدی نیروگاه بندرعباس در هشت ماه اخیر، از مرز سه میلیون و 767 هزار مگاوات ساعت گذشت.

وی ادامه داد: از این میزان تولید حدود سه میلیون و 659 هزار و 40 مگاوات سهم واحدهای بخار و بیش از 108 هزار و 883 مگاوات سهم واحدهای گازی نیروگاه بوده است.

محمودی افزود: نیروگاه بندرعباس با چهار واحد بخاری و ۲ واحد گازی به ظرفیت ۱۳۲۰ مگاوات به عنوان بزرگترین نیروگاه جنوب شرق کشور با تولید حداکثر انرژی در تابستان امسال نقش بسزایی در پایداری شبکه برق سراسری و تامین برق استان داشته است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها