موج
کدخبر : ۳۵۵۱۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-355185

ابراهیم امامی:

فرماندار شهرستان پارس آباد مغان گفت: نتایج به دست آمده از اجرای این طرح بزرگ وملی محدودیت هوشمند طرح سردار سلیمانی در بهبود روند شرایط موثر واقع شده است

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد قبل از ظهر امروز در حاشیه در جلسه قرارگاه فرماندهی عملیات مدیریت کنترل کرونا در شهرستان پارس آباد با بیان اینکه اجرای طرح محدودیت های هوشمند و طرح سردار سلیمانی بسیار مفید واقع شده و اثرات مثبت آن در حال لمس شدن می باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان با توضیح اینکه اجرای این طرح بصورت محله محور با ظرفیت بسیج در حال انجام است ، تصریح کرد : اهداف کلی  این طرح ملی،قطع زنجیره انتقال این  ویروس ومدیریت و کنترل اپیدمی کووید 19 از طریق مشارکت مردمی و هماهنگی بین بخشی است.

پارس آباد

 فرماندار شهرستان پارس آباد با اشاره به اینکه این روند اجرای طرح ها ادامه دار خواهد بود تا وضعیت شهرستان از حالت قرمز خارج شده و بستری های بیمارستان به حالت طبیعی برسد.

وی از شهروندان خواست تا با حوصله و احساس مسئولیت تا آخرین لحظه اجرای طرح با قرارگاه فرماندهی عملیات مدیریت کنترل کرونایی شهرستان همراهی نمایند تا هر چه سریعتر به حالت عادی بازگشت و از بار خسارت های اقتصادی فرهنگی و اجتماعی پیش آمده به دلیل محدودیت ها کاسته شود.

 امامی همچنین از ساماندهی تیمهای محله محور متشکل از بسیجیان و معتمدین همان محله برای نظارت بر محلات خود خبر داد و گفت: از این به بعد کار نظارت مراقبت و حمایت از بیماران به این تیم ها به عنوان بازوان قرار گاه محول خواهد شد.

رئیس شورای تامین شهرستان پارس آباد تاکید کرد: متخلفان باشگاه ها و سالن های ورزشی که با زیر پا گذاشتن مصوبات قرارگاه زمینه شیوع بیماری کرونا را با اجتماعات در سالن ها و بر علیه سلامت و بهداشت عمومی اقدام نمایند به مراجع قضایی معرفی می شوند.

 خبرنگار جمشید کریمی

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها