موج
کدخبر : ۳۵۵۱۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-355114

سرپرست سازمان توسعه و عمران شهرداری قم از توزیع بیش از 220 هزار تن آسفالت در سال 99 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید ابوالفضل میریک امامی با اشاره به اجرای نهضت آسفالت در شهر قم اظهار داشت: از سال گذشته و ابتدای امسال با توجه به تمهیدات اندیشیده شده برای خرید قیر مشکلی در توزیع قیر در شهر قم نداشته‌ایم.

وی وظیفه سازمان توسعه و عمران را تولید و توزیع قیر دانست و افزود: بر اساس اولویت‌بندی که در معاونت فنی عمرانی شهرداری انجام می‌شود به مناطق آسفالت تخصیص داده‌شده و مناطق کم برخوردار در اولویت شهرداری قرار دارند.

سرپرست سازمان توسعه و عمران شهرداری قم هدف‌گذاری شهرداری قم در توزیع آسفالت را برای سال ۹۹، ۲۲۰ هزار تن اعلام کرد و گفت: خوشبختانه تا امروز بالغ‌بر ۱۸۰ هزار تن محقق شده و تا پایان سال تکمیل می‌شود.

وی در ادامه پروژه تونل امام حسین (ع) را نیز موردتوجه قرارداد و خاطرنشان کرد: یکی دیگر از پروژه‌های در دست اقدام شهرداری پروژه از میدان امام حسین(ع) تا بلوار یادگار امام بوده که در سه جبهه در حال انجام است.

امامی ادامه داد: پروژه در سه بخش قبل از میدان، داخل میدان و داخل خیابان نور شرقی و به طول ۵۸۰ متر در حال انجام بوده و امیدواریم کمتر از دو سال و اواسط سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری کامل برسد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها