موج
کدخبر : ۳۵۴۷۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354712

طی شبانه روز گذشته رخ داد؛

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از مبتلا شدن 879 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا طی 24 ساعت گذشته در اصفهان اصفهان به جز دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل خبر داد.

آرش نجیمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، با اشاره به شناسایی 879 بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان بیان داشت: تعداد 239 بیمارجدید مبتلا به ویروس کرون طی شبانه روز گذشته  با علائم بالینی در بیمارستان های استان به جز دو شهرستان کاشان و آران وبیدگل بستری شدند.

وی اضافه کرد: همچنین در شبانه روز گذشته تعداد 246 بیمار بهبود یافته مبتلا به کرونا از بیمارستان ها ترخیص شدند و لازم است تا دوران قرنطینه را در منزل سپری کنند.

نجیمی ادامه داد: متاسفانه طی شبانه روز گذشته تعداد 50 بیمار مشکوک به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند که تاکنون تست 36 نفر از این بیماران فوت شده مثبت قطعی به ویروس کرونا بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در حال حاضر تعداد کل بیماران مبتلا به کوید 19 در استان به جز کاشان و آران و بیدگل یک هزار و 880 نفر است که از این تعداد 366 بیمار در وضعیت وخیم ترو دربخش مراقبت های ویژه تحت درمان ومراقبت هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها