موج
کدخبر : ۳۵۴۴۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354428

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام:

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام از افتتاح ۱۰۱ واحد مسکونی در مناطق سیل زده استان ایلام خبر داد و گفت: این تعداد واحد از تیرماه سال گذشته کار ساخت و ساز آنها شروع شده و در هفته بسیج امسال به اتمام رسیده است .

به گزارش خبرگزاری موج ، سردار جمال شاکرمی با اشاره به اینکه قرارگاه محرومیت زدایی سپاه همچنان پیگیر رفع مشکلات زیرساختی مناطق سیل زده می باشد،افزود: علاوه بر احداث ۱۰۱ منزل مسکونی، بیش از ۱۵۰ واحد دیگر در مناطق مختلف استان تعمیر و نوسازی شده است .

وی با بیان اینکه در تفاهمنامه منعقد شده ۷۰ باب منزل با همکاری بهزیستی، ۱۰ واحد با همکاری کمیته امداد و ۲۱ واحد نیز خارج از تعهدنامه توسط بسیج سازندگی سپاه به بهره برداری رسیده است، اظهار داشت: کارکنان سپاه پاسداران مبلغ ۶ میلیارد ریال و خیرین ادارات ۴ میلیارد ریال جمعا مبلغ ۱۰ میلیارد ریال برای ساخت این منازل کمک کردند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین استان ایلام با اشاره به اینکه باتوجه به از بین رفتن زیرساختها و وضعیت نابسامان مناطق سیل زده ساختن این منازل کار بزرگی بود که با تلاش جهادی انجام گرفت، تصریح کرد:سپاه نیز طبق وظیفه ذاتی خود با تمام ظرفیت برای رفع مشکلات سیل زدگان در کنار مسئولان پای کار آمد و در این راه علاوه بر قدم‌های خوب در حوزه معیشت، پوشاک و درمان باحضور سردار حاجی زاده فرمانده هوا و فضا و دکتر محمد فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء دو پل بزرگ و ارتباطی بخش ماژین ساخته شد.

 سردار شاکرمی گفت: با توجه به بازدید انجام گرفته هنوز برخی زیرساخت‌ها از جمله برق و گاز در بعضی از منازل هنوز تکمیل نشده که از طریق قرارگاه محرومیت زدایی استان با حضور استاندار پیگیر رفع آنها خواهیم بود.

وی از تلاشهای بهزیستی، کمیته امداد و بنیاد مسکن که در کنار مردم سیل زده بودند، تشکر و قدردانی نمود و ابراز امیدواری کرد که این نهادهای انقلابی بتوانند تا پایان رفع محرومیت در کنار مردم باشند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین استان ایلام گفت: قرارگاه بسیج سازندگی نیز مانند همیشه با تمام توان در کنار مردم خواهد بود و مردم صاحبان نظام هستند و وظیفه مسئولان خدمتگزاری به مردم است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها