موج
کدخبر : ۳۵۳۹۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353956

حجت الله غلامی خبر داد:

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: پروژه آزادراه شرق اصفهان با هزینه ۸۰۰ میلیاردتومان فردا توسط رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح می شود.

حجت الله غلامی در گفت و گو با خبرنگار موج اصفهان، بیان کرد: احداث آزاد راه شرق اصفهان از سال 82 برای اتصال کریدور شمال و جنوب کشور در دستور کار مسئولان استان اصفهان قرار داشت. 

وی گفت: با افتتاح آزاد راه شرق مسیر تردد خودروهای عبوری از شهر اصفهان کوتاه و زمان سفر بین استان‌های شمالی و جنوبی کشور ۸۰ دقیقه کمتر می شود.

این مقام مسئول افزود: قطعه اول آزادراه شرق اصفهان از آزادراه اصفهان- نطنز تا آزادراه اصفهان- اردستان به طول 30 کیلومتر، قطعه دوم آن در ادامه تا جاده اصفهان- نایین به طول 33 کیلومتر و قطعه سوم این کنارگذر از جوار باغ رضوان تا گردنه لاشتر پس از بهارستان، به طول 30 کیلومتر است.

غلامی توضیح داد: افتتاح پروژه آزادراه شرق اصفهان در کاهش قیمت تمام شده کالاها و خدمات تاثیر دارد وبا انتقال سریع  بار و کالا ها در مصرف سوخت نیز صرفه جویی می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان با بیان اینکه  با افتتاح آزادراه شرق اصفهان ، کریدور شمال به جنوب کشور تکمیل می‌شود، گفت: همچنین با این افتتاح حمل و نقل بار و مسافر از استان‌های شمالی کشور به اصفهان، فارس، چهارمحال و بختیاری، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد تسهیل می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها