موج
کدخبر : ۳۵۳۹۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353934

با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی در در حال اجراست؛

رئیس پلیس راهورکیش از اجرای طرح تعویض پلاک و شماره گذاری وسایل نقلیه درکیش خبر داد و گفت: با هدف کاهش ازدحام جمعیت در مرکز تعویض پلاک، طرح تعویض پلاک خودرو در کیش با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی در این مرکز در حال اجراست.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ ایمانی نسب رئیس پلیس راهور کیش، گفت: بر اساس مصوبات ستاد مقابله با کرونا و با هدف کاهش ازدحام جمعیت در مرکز تعویض پلاک، طرح تعویض پلاک خودرو در کیش با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی در این مرکز در حال اجراست.

وی از مراجعه کنندگان خواست با رعایت فاصله اجتماعی و همراه داشتن مواد ضد عفونی کننده در مرکز تعویض پلاک خودرو، پلیس راهور کیش را در اجرای هرچه بهتر این طرح یاری کنند.

رئیس پلیس راهور کیش همچنین با اشاره به اولویت خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و خانواده‌های درجه یک آنان برای انجام مراحل تعویض پلاک یا شماره گذاری، گفت: علاوه بر این گروه ها، افرادی که دارای بیماری و یا مشکل خاصی باشند می‌توانند بدون نوبت در طرح تعویض پلاک خودرو شرکت کنند.

سرهنگ ایمانی نسب با اشاره به اینکه همچنان تعداد زیادی از خودرو‌ها در کیش با پلاک‌های قدیمی تردد می‌کنند از شهروندان خواست قبل از اعلام اجباری شدن طرح تعویض پلاک خودرو برای تعویض پلاک اقدام کنند تا از فشار کار بر ماموران مرکز شماره گذاری خودرو پیشگیری شود.

وی گفت: صاحبان وسایل نقلیه می‌توانند با مراجعه به سامانه شرکت عمران، آب و خدمات شده و از سربرگ آبی رنگ گزینه تعویض پلاک خودرو را انتخاب کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها