موج
کدخبر : ۳۵۳۸۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353816

با وجود همه گیری کرونا و شرایط اقتصادی صورت گرفت؛

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان ازافزایش ۶۳ درصدی کمک اصفهانی ها به نیازمندان با وجود همه گیری کرونا و شرایط اقتصادی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع بیان داشت: در هفت ماهه امسال با وجود همه گیری ویروس کرونا مردم خیر اصفهان ۶۳,۳ درصد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در اصفهان کمک کردند.

وی ادامه داد: اصفهانی ها با مشارکت در رزمایش ایران همدل و طرح های اطعام مهدوی و حسینی،  ۶۳,۳ درصد بیشتر از مدت مشابه سال قبل به ایتام، نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد ، کمک کردند.

زارع با تاکید بر اینکه گرانی زندگی اقشار نیازمند جامعه را بیشتر از سایر اقشار تحت فشار قرار می دهد، گفت: از مردم شریف و نیکوکار استان خواهشمندیم همانگونه که تاکنون یاری رسان همشهریان نیازمند خود بوده اند، در ادامه سال نیز با همراهی خود زمینه های لازم برای کمک به ایتام، زنان سرپرست خانوار و نیازمندان آبرومند تحت پوشش کمیته امداد را فراهم کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان از آمادگی کلیه دفاتر و مراکز نیکوکاری این نهاد در سراسر استان برای دریافت و توزیع کمک های مردم خبر داد و گفت: راه های مشارکت غیرحضوری نیز در اختیار هم استانی های عزیز قرار دارد و آنها می توانند با شماره گیری کد دستوری #۰۳۱*۸۸۷۷* ، تماس با تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷ ، مراجعه به پایگاه اینترنتی emdad.ir و واریز به کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران در این امر خیر سهیم شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها