موج
کدخبر : ۳۵۳۳۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353381

براساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا صورت گرفت؛

براساس دستورالعمل ستاد مقابله با کرونا، ازامروزساعت فعالیت مترو و اتوبوسرانی در شهر اصفهان کاهش یافت.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مدیرعامل شرکت مترو منطقه اصفهان گفت: در راستای دستورالعمل جدید ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان ، از امروز ساعت کار متروی اصفهان از ساعت شش و 15 دقیقه صبح با سرفاصله 15 دقیقه تا ساعت 19 خواهد بود.

احمدرضا طحانیان با اشاره به جابجایی روزانه 30 هزار نفر با متروی اصفهان بیان داشت: استفاده از ماسک در مترو اجباری است و از سوار شدن افراد بدون ماسک جلوگیری می‌شود.

وی افزود: کابین، درب و دستگیره کابین، تجهیزات، پنل و گوشی تلفن داخل کابین در هر سفر کامل و حین تعویض راهبر با مواد گندزدایی مناسب ضد عفونی می‌ شود؛ همچنین با خرید دستگاه ضدعفونی فرابنفش UVC و آموزش استفاده از آن به کارکنان نسبت به ضدعفونی واگن‌ های مترو اقدام شده است.

کاهش 2 ساعته فعالیت اتوبوس های شهری در اصفهان

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان نیز در مورد ساعات فعالیت اتوبوس های شهری اظهار کرد: از امروز (24 آبانماه) بر اساس مصوبات ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان، ساعت فعالیت و سرویس ‌دهی اتوبوس ‌‎های شهر از ۵:۳۰ صبح تا ۲۰ شب است. تا روز گذشته ساعت فعالیت اتوبوس های شهر اصفهان تا 22 شب بود.

عباس روحانی افزود: استفاده از ماسک توسط مسافران در اتوبوس ‌های شهر اجباری است، در غیر این صورت از سوار شدن آنها ممانعت خواهد شد، همچنین در راستای حفظ سلامت مسافران و رانندگان با استفاده از کاورهای پلاستیکی، فضای کابین رانندگان اتوبوس از مسافران جدا شده است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان گفت: تمام ناوگان فعال بخش دولتی و خصوصی اتوبوسرانی اصفهان هر شب پس از اتمام خدمات‌رسانی در سه توقفگاه توسط ۱۰ نفر نیروی متخصص با استفاده از محلول ‌های ویژه ضدعفونی می ‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها