موج
کدخبر : ۳۵۲۴۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352484

مدیرکل بحران استان کرمانشاه هشدار داد:

جلیل بالایی گفت: با توجه به وقوع هفته بارانی در کرمانشاه، دستگاه‌های مربوطه مانند فرمانداری‌ها، شهرداری‌ها، هلال‌احمر، راهداری، راه و شهرسازی، شرکت‌های آب و برق و ... اعلام‌شده تا در آمادگی کامل باشند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه از صدور هشدار سطح نارنجی برای بارندگی‌های پیش رو در هفته جاری در کرمانشاه خبر داد و اعلام داشت: با توجه به وزش باد شدید، وقوع صاعقه، رگبار و آب‌گرفتگی معابر در شهرستان‌هایی همچون پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، روانسر، سنقر، کرمانشاه، اسلام آبادغرب و دالاهو در هفته جاری می‌بایست، مسئولین امر در آماده‌باش کامل باشند.

بالایی بر لزوم پاک‌سازی کانال‌های آب و دهانه پل‌ها برای جلوگیری از وقوع رواناب تأکید کرد و ادامه داد: به جهت احتمال وزش باد شدید لازم است استحکام سازه‌های موقت مانند تابلوهای تبلیغاتی، داربست‌ها، دکل‌ها و... موردبررسی قرار بگیرد.

وی با تأکید بر اینکه مردم از تردد و توقف در مسیل و حاشیه رودخانه‌ها خودداری کنند و از تردد و رانندگی غیرضروری نیز بپرهیزند، خاطرنشان ساخت: با توجه به‌احتمال وقوع صاعقه خصوصاً در نقاط مرتفع، افراد و خصوصاً عشایر که دام‌های خود را به ارتفاعات می‌برند توصیه می‌شود که نکات ایمنی را رعایت کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها