موج
کدخبر : ۳۵۲۲۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352258

شهردار اصفهان:

شهردار اصفهان اظهار کرد: افتتاح پروژه نمایشگاه جدید اصفهان بیانگرفعال شدن اقتصاد شهر و رونق اقتصاد و کسب و پیشه در اصفهان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، قدرت اله نوروزی در مراسم افتتاح نمایشگاه بین المللی اصفهان این پروژه را بیان گرفعال شدن اقتصاد شهر و رونق اقتصاد و کسب و پیشه دانست و تصریح کرد: سه سال پیش وعده دادیم که در اولین فرصت پروژه نمایشگاه بین المللی اصفهان را احداث خواهیم کرد که امروز با همت والای مدیران شهری و اعضای شورای شهر این مهم به تحقق رسید.

وی اضافه کرد: همچنین در آینده نزدیک پروژه هایی چون سالن اجلاس سالن اجتماعات گلستان شهدا مجموعه پل ها و تقاطع غیر همسطح سردار شهید سلیمانی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

شهردار اصفهان در ادامه از برنامه هر یکشنبه یک افتتاح یاد کرد و گفت: با اجرای این برنامه هر یکشنبه یک افتتاح تا پایان سال چندین افتتاح بزرگ در شهر خواهیم داشت که همه آنها نویدی برای زندگی بهتر شهروندان اصفهانی است و به شهروندان قول می‌دهم با حمایت اعضا و شرکای نمایشگاه اتاق بازرگانی و سایر مسئولان مهرماه سال آینده فاز دوم پروژه نمایشگاه بین المللی اصفهان آغاز شود.

افتتاح نمایشگاه اصفهان

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها