موج
کدخبر : ۳۵۱۷۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351792

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم خبرداد؛

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم از افتتاح بوستان شهید زین الدین خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، مهدی کلانترزاده در جلسه کمیته رسانه کنگره ۶ هزار شهید استان قم که در سالن جلسات حوزه شهردار قم برگزار شد با اشاره به تدوین ۳۰ سرفصل از مجموعه اقدامات در حوزه شهدا و ایثارگری، اظهار داشت: زندگی چهار شهید در دستور تدوین در قالب کتاب قرار گرفت که دو کتاب به زیور طبع آراسته شد و دو کتاب هم در دست انتشار است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با اشاره هدف برگزاری این جلسه به‌منظور آشنایی اقدامات بخش‌های مختلف کمیته رسانه کنگره ۶ هزار شهید استان قم، افزود: شهرداری سلسله برنامه‌هایی را پیش‌رو دارد که هرکدام به نحوی به حوزه ایثار و شهادت مرتبط هستند که ازجمله آن‌ها بهره‌برداری از بوستان شهید زین‌الدین است.

کلانترزاده از تلاش برای بهره‌برداری این بوستان هم‌زمان با سالروز شهادت شهید زین‌الدین خبر داد و تأکید کرد: تلاش ما این است که بیست و هفتم آبان ماه و هم‌زمان با شهادت شهید زین‌الدین مراسم افتتاح و بهره‌برداری از این بوستان برگزار شود.

وی به پیاده راه انقلاب به‌عنوان یکی دیگر از پروژه‌های پیش‌روی شهرداری با زمینه ایثار و شهادت اشاره کرد و افزود: برای افتتاح پروژه‌های پیش رو رایزنی‌های برای حضور روسای دو قوه انجام‌شده و قول‌های مساعدی در این زمینه دریافت کرده‌ایم.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم به یادمان شهدا، باغ پرندگان و تقاطع حضرت ولی عصر(عج) به‌عنوان دیگر پروژه‌های در دست بهره‌برداری اشاره کرد و گفت: باغ‌راه انقلاب به خاطر حضور یادمان‌های شهدا به‌عنوان گل پروژه‌ها مطرح است که در ۱۹ تا ۲۷ آبان ماه افتتاح خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها